444 0 850

Taksitle Ev Almak

Taksitle Ev – Taksitle Ev Almanın Yolu

Taksitle ev almak, kredisiz ev sahibi olmak için Birikimevim. Taksitle ev ve senetle ev için Birikimevim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Ev almak oldukça tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok önemli bir hedeftir. Bu hedefi gerçekleştirmek isteyen insanların alım gücünün düşük olması taksitle ev sahibi olmak, en uygun alternatif fikir olmaktadır.

Birikimevim olarak sizlere “senetle ev” ve “taksitle ev” alma avantajı sunuyoruz. Bu avantajla, taksitle ev almak konusunda peşinat ve faiz gibi gereksiz yükümlülüklere katlanmazsınız.

Yani kendi seçtiğiniz şartlarda taksitle ev sahibi olabilirsiniz.

Birikimevim’de tasarruf etme mantığı ve kira öder gibi ev sahibi olmak üzerine kurulmuş birbirinden avantajlı kampanyalarla hayallerinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Mutlu, yüzlerce müşteriye sahip olan firmamız, sizleri senetle, faizsiz ve taksitle ev almak gibi son derece avantajlı kolaylıkla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz.

Birikimevim Nedir?

Birikimevim senetle ev almak isteyen müşterilerimize hizmet etmek amacıyla kurulmuştur. Gayrimenkul ve sektöründe edindiğimiz 30 yıllık bilgi birikimini tecrübelerimizle bir araya getirerek, müşterilerimize faizsiz taksitle ev alım seçenekleri sunuyoruz.

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızın hayali gerçekleştirmesine yardımcı oluyoruz.

Farklı modellerde olan finansman yöntemlerimiz her bütçeye uygun olarak geliştirilmiştir. Taksitle ev alma düşüncesi faizsiz ev modeli çerçevesinde hayata geçiriyoruz.

Faizsiz, taksitli ve ek ödemesiz finansman modelleriyle müşterilerimizi ev almak konusunda yaşadıkları sıkıntılardan kurtarıyoruz. Gayrimenkul sektöründeki büyük durgunluk yaşasa da Birikimevim olarak sizlere taksitli ev alımı konusunda yenilikçi fırsatlar sunuyoruz. Bugüne kadar peşinatsız taksitle ev sahibi olmak isteyen yüzlerce müşteriye ulaştık ve ulaşmaya da devam ediyoruz.

Faizsiz Taksitle Ev Almak 

Birikimevim’in çalışma şekli; peşinatsız, taksitli, senetle, ek ödemesiz ve faizsiz taksitle ev satın alma üzerine kuruludur.

Ödeme güçlüğü çeken ve ev sahibi olma hayali kuran insanların bu hayallerini Birikimevim, sunduğu taksitle ev alma olanaklarıyla gerçeğe dönüştürüyor.

Bankaların uyguladığı yüksek faiz derdinden sizleri kurtarıyor ve sizlere faizsiz ev satın alma imkânları sunmuş oluyoruz.

Tasarruf yöntemiyle faizsiz ev satın almak fikriyle hareket eden Birikimevim, temel olarak, bütçenizi zorlamanıza gerek kalmadan kira öder gibi ev sahibi olmak için ödeme modelleri geliştirmiş ve bu fikrin ana dayanağı yapmıştır.

Taksitle Ev Sahibi Olmak İçin Fırsat

Ev sahibi olmak için farklı finansal destekler vardır.

Bunlardan en bir tanesi de taksitle ev alımına destek veren konut kredilerdir.

Bankaların konut kredileri, taksitle ev almak hayallerini gerçeğe dönüştüren finansman modelleridir.

Ancak bankaların uyguladıkları konut kredisi faiz oranları sayesinde taksitle ev alma fırsattan daha çok insanlara çok ağır bir borç yükü yüklemektedir.

Ev kredilerin en belirgin özelliği ise, faizsiz ev alımına destek vermemeleridir.

Yüksek konut kredi faizleri, kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen dar gelirli vatandaşların hayalini kurdukları finansman desteğini aslında sunmamaktadır.

Ayrıca bankalarından kullanılan ev kredilerin katılım şartları da taksitle ev alma hayallerini devamlı ertelemenize neden olur.

Peşinatsız Taksitle Ev Almak

Peşinatsız taksitle ev modeli sunan Birikimevim sayesinde taksitle ev alımında faiz yükünü ortadan kaldırmaktadır.

Birikimevim sunduğu taksitle ev almak konusundaki, diğer finansal modellerden daha da avantajlıdır. Bunun nedeni ise, peşinatsız taksitle ev alımını daha uyguna mal edebiliyor olmanızdır.

Yani satın almak istediğiniz evi Birikimevim sayesinde, bütün taksitle ev alma alternatiflerine kıyasla çok daha uygun ve kısa sürede almış olursunuz.

Birikimevim Taksitle Ev Alma Yöntemleri

Sabit Ödemeli Sistem

Sabit sistem, kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen müşterilerimizin katılabilecekleri bir tasarruf modelidir. Bu yöntem, küçük tasarruflarla taksitle ev alımını destekler. Öncelikle katılımcılar, senetle ev almak hayallerini gerçekleştirmek için bütçelerini belirliyor.

Sistem, peşinatsız taksitle ev alımı için geliştirilmiştir. İstediğiniz finansman desteğini belirleyebilir ve taksitle ev alma tutarlarını bütçenize göre ayarlayabilirsiniz.

Yani bu sistemimizle kira öder gibi ev sahibi olmak oldukça kolaydır. Ayrıca sistemle, kısa bir süreç içerisinde ev sahibi olmak hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Birçok opsiyonu sizin belirleyebileceğiniz Birikimevim Sabit Ödemeli Sistem seçeneğiyle, taksitle ev almak mümkündür.

Finansman desteği ve taksitle ev alma aşamasında ödeyebileceğiniz tutarları belirlemek gibi birçok seçenekte bu sistemde özgürsünüzdür.

Tüm taksitle ev alma opsiyonları bu sistem dahilinde belirlenir. Ardından noter huzurunda gerçekleştirdiğimiz kurayla faizsiz ev modelinin size teslim edileceği tarihin kararlaştırılması söz konusudur.

Belirlenen tarih geldiğinde, müşterilerimiz senetle ev almak fikrini artık hayata geçirebilme avantajına sahip olabiliyor. Bu sistemde genellikle sabit gelirli faizsiz ev araştırması yapan müşterilerimiz katılıyor. Bu sayede taksitle ev alım imkânlarımızdan yararlanmış oluyorlar. Birikimevim Sabit Ödemeli Sistem için Tıklayın

Erken Teslimatlı Sistem

Birikimevim Erken Teslimatlı Sistem, sabit ödemeli sistemin mantığıyla faizsiz ev almak konusunda benzerlikler göstermektedir. Bu noktada sistemlerin ayrıldığı temel husus, müşterilerimizin kira öder gibi ev sahibi olmak için ödemelerini düzenli arttırmaları yönündedir. Yani, taksitle ev alma konusunda belirlenen aylık ödemeler her geçen yılla birlikte belirli tutarlarda artacaktır. Bu sistem modelinde müşterilerimiz faizsiz ev alım ödemelerini daha hızlı yapıyorlar. Bu da senetle ev almak hayallerini daha fazla ertelemelerine gerek kalmaması anlamına geliyor. Sistemde olabildiğince kısa bir süreç içerisinde kira öder gibi ev sahibi olmak mümkündür diyebiliriz. Birikimevim Erken Teslimatlı Sistem İçin Tıklayın

Serbest Sistem

Birikimevim Serbest Sistem seçeneği, üçüncü ve son taksitle ev edindirme modelimizdir. Bu sistemde ödeme planları, ev almak hayallerinizi hangi tarihler çerçevesinde gerçekleştirmek istediğinize göre şekilleniyor. Aylık taksitle ev alma ödemelerinizi bu durumda istediğiniz herhangi bir dönemde arttırabiliyorsunuz. Bu da, peşinatsız taksitle ev satın alma fikrini daha erken yürürlüğe koymanız anlamına geliyor. Ara ödeme yapmak, borçlarınızı kısaltmanızı ve faizsiz ev alımını hızlandırmanızı sağlar. Sabit kazançlı bir geliriniz yoksa, taksitle ev alma konusunda bu planımızı değerlendirebilirsiniz. Böylelikle ev sahibi olmak fikrini sabit gelir gereği olmadan da hayata geçirebilirsiniz. Birikimevim Serbest Sistem için Tıklayın

Birikimevim Ev Alma Kampanyaları

Birikimevim faizsiz, ek ödemesiz, peşinatsız bir şekilde taksitle ev alabilmek isteyen müşterilerimize avantajlı kampanyalar oluşturmaktadır. Bu çerçevede, Faizsiz Ev Alma Yöntemleri tamamen müşterilerimizin taksitle ev almak hayallerini gerçeğe dönüştürmek için oluşturulmuştur. Faizsiz Ev Alma Yöntemleri, taksit tutarları ve finansman desteğini belirlemek, peşinatsız taksitle ev alımını kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra, senetle ev almak isteyen müşterilerimize çeşitli kampanyalar da sunmaktayız.

Birikimevim Şubeleri

Birçok müşteriye ve birçok şehre faizsiz ev alma avantajını ulaştırmak için büyüyor ve gelişiyoruz. Şu anda 20’nin üzerinde ilde şubeyle peşinatsız taksitle ev alımına katkı sağlıyoruz. Bu da taksitle ev alımında binleri aşan mutlu müşteri anlamına geliyor. Birçok ilde şubelere sahip olan firmamız, kira öder gibi senetle ev sahibi olmak isteyen müşterilere Türkiye’nin birçok kentinde ulaşmaktadır. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Konya, Antalya, Denizli, Trabzon, Hatay ve Erzurum taksitle ev almak avantajlarını ulaştırdığımız illerden sadece birkaçıdır. Şubelerimizi ziyaret ederek, taksitle ev alımında sağladığımız kolaylıkları birebir öğrenebilirsiniz.

Birikimevim Ev ve Araba Kampanyaları İçin Sosyal Medya

Gerçekleştirdiğimiz indirimler ve erken teslimat avantajları, taksitle ev alımını hiç olmadığı kadar kolay bir hale getiriyoruz. Bizi sosyal medyalar üzerinde takip ederek, peşinatsız taksitle ev satın alım kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Birikimevim Instagram sayfamızı takip ederek Birikimevim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Taksitle ev almak ile ilgili merak ettiklerinizi Birikimevim uzmanlarına sorabilirsiniz.