444 0 850

Hesaplama ve teklif almak için;

En Az 80.000 giriniz
En Az 400 giriniz

Sistemlerimiz

Sabit Sistem

Bu sisteme katılan müşterilerimizin evini alacağı tarih noter huzurunda yapılan sıra belirleme ile belli olur. Bu sistem ile kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz.

Detaylı İncele

Erken Teslimatlı Sistem

Bu sistem ile evinizi çok daha kısa sürede alabilirsiniz. Evin değerinden farklı ya da ek bir ödeme yapmazsınız. Ödeyeceğiniz taksitleri kendiniz belirlersiniz.

Detaylı İncele

Serbest Sistem

Bu sistemde almak istediğiniz evin teslim tarihini yapacağınız ödemeler ile kendiniz belirleyebilirsiniz.

Detaylı İncele

Birikimevim Nedir?

Birikimevim, katılımcılarına faizsiz finansman sağlayan, her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile ev alma imkanı sunan bir Telli Grup iştirakıdır. Şirket, geçmişimiz sağlam ve güçlü bir yapıya dayanmaktadır. Müşterilerine gayrimenkul yatırımında destek sağlamakta, sadece ev değil araba alma konusunda da her müşterinin ekonomik durumu dikkate alınarak plan oluşturmaktadır.

Faizsiz Ev Alma Sistemi Nasıl Çalışır?

Türkiye’nin bir çok yerinde şubesi bulunan Birikimevim ile ev alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Uzun yıllar çalışıp para biriktiremiyorsanız ve istediğiniz eve ulaşamıyorsanız Birikimevim finansman sisteminden yararlanarak çeşitli ödeme yöntemleri aracılığı ile ev sahibi olabilirsiniz. Bu ödeme yöntemleri arasından sıra belirlemeli sabit sistem, erken teslimatlı sistem ya da serbest sistem olmak üzere istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Sıra belirlemeli sabit sistemi tercih ederseniz, noter huzurunda gerçekleşecek sıra belirleme ile ev sahibi olacağınız tarihler belirlenir. Evinizi teslim aldıktan sonra taksitleriniz proje bedeli üzerinden belli bir oranında artarak sabit devam eder ve borcunuzu daha erken bitirmiş olursunuz.

Sıra belirlemeli erken teslimatlı ev sistemi ise, ödeme planınıza göre birikim gruplarına dahil olabilirsiniz. Ödeme planınızı çıkardığınız takdirde kısa sürede istediğiniz eve kavuşabilirsiniz. Evi teslim aldıktan sonra da taksitleriniz belli bir oranda artar ve taksitleriniz daha erken bitmiş olur. Üstelik herhangi bir ek ödeme yapmanıza da gerek kalmaz.

Son olarak serbest sistem, ödeme planı sizin tarafınızdan belirlenen bir sistemdir. Ödeme tutarları ve taksit seçeneklerini belirleyerek istediğiniz eve istediğiniz tarihte sahip olabilirsiniz.

Birikimevim Sistemleri

Örneğin elinizde peşinat ödemesi yapabilecek kadar bir miktar var ve bunu Birikimevim ile değerlendirmek istiyorsunuz. Bu durumda Birikimevim yapacağınız teslimatı bir Kamu Bankası ile sektörde ilk olarak teminat altına alır. Bu da Birikimevim aracılığı ile ev almanızın ne kadar güvenilir olacağını göstermektedir.

Birikimevim’in en büyük güvencesi de bünyesinde Aksam Oto, Autogong, Ekosistem, Ekoparça, HYS, İstanbul HT Sigorta ve İstanbul Yapı markalarını barındıran Telli Grup iştirakı olmasıdır. Bu güvence ile birlikte ev almanın en kolay yolu olan Birikimevim’i tercih ederek istediğiniz şehirden faizsiz ev sahibi olabilirsiniz. Bilgi almak ve kampanyalardan haberdar olmak için bir birikimevim şubesine uğrayabilir veya 444 0 850 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Hemen bilgi almak içinFormu Doldurun Sizi arayalım

Ad Soyad giriniz
Cep Numarası Giriniz
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz
Kutucuğu işaretleyiniz
Bilgi Al