444 0 850

Hesaplama ve teklif almak için;

En Az 80.000 giriniz
En Az 400 giriniz

Senetle Ev: Kira Öder Gibi Senetle Ev Nasıl Alınır?

Senetle Ev Almak İstiyorum

Birikimevim peşinatsız, faizsiz kira öder gibi senetle ev sahibi olmak isteyenleri bu hayallerine kabuşturan Faizsiz Finans desteği sunan şirketlerden biridir.

Senetle Ev Alma, özellikle bankaların verdiği yüksek faizli konut kredisi kullanmak istemeyen insanların başvuruduğu birikim yöntemidir.

İçeridekiler;

Birikimevim’in sunduğu ev alma yöntemleri ile isteyen herkes peşinat ödemeden Senetle ev alma imkanına sahip. Üstelik Türkiye’nin her yerinden kira öder gibi senetle ev sahibi olabilirsiniz. Peşinatsız senetle ev alma hayali kuranlar Birikimevim ile aynı zamanda taksitle araba sahibi de olabiliyor.

Senetle Ev nasıl alınır?

Ev sahibi olmak isteyen herkes, önce bankaların sözde cazip konut kredisi için başvuru sürecini kullanılıyor. Ama bankaların uyguladıkları yüksek faiz oranları ile ortaya çıkan yüksek taksit tutarları ve çekilecek ev kredisi tutarının ise iki eve denk gelmesi nedeniyle bankaların kredi cazibesi kendini büyük bir hayal kırıklığına bırakıyor. Bir de bankaları uyguladığı kredibilite uygulaması ev almak, kendi evinin sahibi olma hayali kuranlara büyük bir engel oluşturuyor.

kira-oder-gibi-senetle-ev-almak

Türkiye’nin her yerinden Kira öder gibi senetle ev sahibi olabilirsiniz.

Kira Öder Gibi Senetle Ev alma

Ev almak için bankalara mecbur değilsiniz. Türkiye’de çeyrek asırdır devam eden yardımlaşma esasına dayalı faizsiz finans sistemi ile faiz ödemeden Türkiye’nin her yerinden senetli ev sahibi olabilirsiniz. Taksit tutarlarını sizin belirlediğiniz Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi, ülkemizde yüz binlerce aileyi ev ve araba sahibi yapmayı başardı. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK)’nın bankacılık dışı alternatif finans yöntemlerinden arasında yer alan tasarrufa dayalı faizsiz finansman sistemi, taksitle araba almak veya kira öder gibi senetle ev sahibi olmak isteyenlere finans desteği sunuyor.

Faizsiz Ev Alma fırsatı

Telli Grup bünyesinde faaliyet gösteren Birikimevim’de Senetle ev sahibi olmak isteyen herkese yardımcı oluyor. Kısa sürede ev almak istiyorsanız ve faisiz finans desteği hakkında bilgi almak için Birikimevim şubelerinde gelebilirsiniz. Konularında uzman Birikimevim çalışanları, nasıl taksitle araba ve faizsiz ev sahibi olabileceğinizi size detaylarıyla anlatacaktır.


Kiracılığa Son

Birikimevim’in size sunduğu sistemlerle kiracılık son bulurken kira öder gibi senetle ev satın almanın avantajını da yakalamış olacaksınız.

Kira öder gibi senetle ev satın almak için Birikimevim fırsatlarını kaçırmayın. Birikimevim size aynı zamanda taksitle araba sahibi olma imkanı da veriyor.

Senetle ev alacağınız zaman Birikimevim her zaman yanınızda olacaktır.

Senetle ev almak için sizleri Birikimevim şubelerine bekliyoruz. Ayrıca senetli ev alma fırsatları için detaylı bilgiye sitemizden ve Birikimevim Instagram sayfasından ulaşabilirsiniz.

Parsel Sorgu İşlemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hemen bilgi almak içinFormu Doldurun Sizi arayalım

Ad Soyad giriniz
Cep Numarası Giriniz
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz
Kutucuğu işaretleyiniz
Bilgi Al Online Görüşme