444 0 850

Peşinatsız Taksitle Ev Sahibi Olmak

Peşinatsız Ev Alma – Peşinatsız Ev Kredisi

Birikimevim ile Peşinatsız Ev Sahibi Olmak için Peşinatsız ev alma kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Peşinatsız Ev Kredisi

Peşinatsız taksitle ev sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, Birikimevim’in ev sahibi yapan sistemlerinden birine katılmak olacaktır.

Birikimevim, günümüzde bankaların yüksek faiz oranlarıyla uğraşmak isteyemeyenler için kurulan, faizsiz, taksitle ve isteğe göre peşinatlı ya da peşinatsız ev içi uygun ödeme imkanları sunabilen bir sistemdir.

Hemen her bütçeye uygun olan ödeme yöntemlerini içeren Birikimevim bu nedenle diğer ev alma yöntemlerinden sıyrılmakta ve son zamanlarda ev almak isteyen kişilere hizmet etmektedir.

Ev Almak İçin Ek Masraf Ödemeleri Yok

Eğer ev alırken konut kredisi kullanmayı düşünüyorsanız ödeyeceğiniz borcun ve faiz oranının yanında kredi tahsis ücreti, dosya ücretleri gibi pek çok ek masrafla karşılaşırsınız.

Bu da ödeme konusunda zorluklar yaşamanıza neden olabilir. Birikimevim sayesinde ise herhangi bir ek masrafa gerek olmaksızın ödemelerinizi yapabilirsiniz. Böylece taksit ödemeleri sırasında sizi zora sokacak sürpriz ödemelerle karşılaşmazsınız.

İstediğiniz Konutu Seçebilirsiniz

Pek çok ev alım sisteminde sizin seçebileceğiniz evler kısıtlanır; ancak Birikimevim’de seçeceğiniz konutta tamamen özgür davranabilirsiniz.

Yani ülkemizin herhangi bir yerinde Birikimevim’den faydalanabilirsiniz. Sadece konut seçiminde değil, konut ücretleri konusunda da bütçeyi siz belirleyebilirsiniz.

Alacağınız ev, ister 90.000 TL’lik isterseniz 250.000 TL’lik isterseniz daha fazlası olabilir. Bu tamamen almak istediğiniz eve ve bütçenize bağlı.

pesinatsiz-ev

Peşinatsız ev sahibi olmak için Birikimevim, Peşinatsız ev alma kampanyalarından yararlanabilirsiniz

Birikimevim Ödeme Seçenekleri

Faizsiz ev alımı yapılabilen Birikimevim’de bütçenize uygun ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Bu ödeme sistemlerine başlamadan önce ister peşinat ödemesi yapar, isterseniz de yapmazsınız. Peşinat ödemesi yapan müşterilerin evlerine kavuşmaları elbette daha hızlı gerçekleşecektir.

Birikimevim yatırdığınız peşinat tutarı kadar teminat mektubunu Kamu Bankalarından veren tek kuruluştur.

Şimdi gelin Birikimevim’de hangi ödeme yöntemleri var bunlardan bahsedelim;

Sabit Sistem İle Faizsiz Ev Sahibi Olmak

Eğer sabit sistem ödeme yöntemini tercih ederseniz, ev alacağınız tarih noter huzurunda açıklanır. Bu yöntem eğer biraz şanslı biriyseniz en kısa sürede ev sahibi olacağınız yöntemdir.

Sabit sistemli ödemelere başlamadan önce hayalinizdeki evi seçmeli ve buna uygun bir finansman desteği planlaması çıkarmalısınız. Bu sisteme başlamadan önce isterseniz peşinat da ödeyebilirsiniz.

Erken Teslimatlı Sistem İle Taksitle Ev Sahibi Olmak

Eğer Birikimevim bünyesinde erken teslimatlı sistemi tercih ederseniz, ev sahibi olma hayalinizi çok daha hızlı gerçekleştireceksiniz demektir. Ekstra herhangi bir ödemeye gerek olmayan bu sistemde yine ilk yapmanız gereken, sahip olmak istediğiniz evi ve bütçenizi belirlemek olacaktır.

Serbest Sistem ile Peşinatsız Ev Sahibi Olmak

Serbest ödeme sisteminde ise tüm detaylara siz karar veriyorsunuz. Evin teslimat tarihinden tutun da yapacağınız ödeme miktarlarına kadar belirleyebileceğiniz bu sistemde borcunuzun daha erken sürede kapanabilmesi için peşinat ödemesi yapmayı düşünebilirsiniz. Özellikle konut alma konusunda özgür karar vermek isteyen kişiler serbest sistemi tercih etmektedir.

Peşinatsız ev almak isteyenler formu doldurarak Birikimevim müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Siz de hemen 444 0 850 numaralı Birikimevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Peşinatsız ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Ayrıca kredisiz ve uygun taksitle araba sahibi olmak için Birikim Oto sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Parsel Sorgulama haberi için tıklayın