444 0 850

Sahibinden Satılık Müstakil Ev Almak İster Misiniz?

Sahibinden satılık müstakil ev fiyatları 2020’de oldukça arttı. Öyle ki sahibinden satılık ev ilan sitelerinde “Sahibinden Satılık Müstakil Ev İlanları”ndaki fiyatları gördükçe Müstakil ev alma fikri hayal olmaya başladı.

Peki, en uygun fiyatlı ve konforlu lüks “sahibinden satılık müstakil ev almak” mümkün mü? Üstelik bankadan konut kredisi çekmeden taksitle ev almak gerçek olabilir mi? Faizsiz ev alma fırsatları sunan Birikimevim, hayalinizdeki müstakil eve bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Sahibinden Satılık Müstakil Ev

Müstakil evler bir çoğumuzun hayalini kurduğu bir evdir. Özelliklede Covid-19’un dünya genelinde yayılması ile bina ve site tarzı yaşamlar insanları müstakil ev alma fikrine yöneltti.

Geniş bahçesi olan müstakil satılık ev, günümüz hayatında yeni yaşam trendlerinden biri olmaya başladı. Durum böyle olunca sahibinden satılık müstakil konut ilanlarının sayısı artarken satılık müstakil ev fiyatları da yukarı doğru şekilde artış göstermeye başladı.

Doğada bahçesi olan “Müstakil konut” hayali ne yazık ki artan ev fiyatları nedeniyle de oldukça güçleşmiş durumda.

Bir de bankaların uyguladıkları yüksek faiz oranları ve yüksek konut kredisi taksit tutarları müstakil satılık ev alma fikrini hayal durumuna getirmiş durumda.

500-600 bin arasındaki müstakil ev fiyatları, artan banka konut kredisi faiz oranları ile hesapladığınızda bir milyon tl’den daha fazla bir rakama denk gelmektedir.

Konut kredisi banka faiz oranları 1,40 olarak baz alındığında 500.000 TL’lik bir ev, 1.043.353 TL olarak karşımıza çıkarken aylık taksit tutarları da 8.600 TL gibi yüksek kredi taksit tutarlarına denk gelmektedir.

Bu rakamları düşündüğümüzde müstakil konut almak adeta bir kabusa dönmüş oluyor.

Konut kredisi çekmeden müstakil Ev almak

Peki, peşin alma durumunuz ve bankaların uyguladıkları yüksek faizli konut kredisi almadan hayalinizdeki Müstakil Eve sahip olamaz mısınız? Türkiye’de her geçen gün ilginin arttığı faizsiz sistemler ile hayalinizdeki eve sahip olma imkanınız var. Faizsiz finansman sağlayan finansman şirketi Birikimevim, herhangi bir birikim yapma fırsatı olmayan kişilerin birikim yaparak ev ve araç sahibi olma hayallerine kavuşmalarını sağlıyor.

Birikimevim ile ev sahibi olmak

Birikimevim, sadece ev ve araç sahibi değil, aynı zamanda arsa ve iş yeri sahibi de yapıyor.

Ev sahibi olma hayali kuran kalplere bir umut ve fırsat olmak için yola çıkan Birikimevim, binlerce aileye faizsiz taksitle ev sahibi olma fırsatı sundu.

Tasarrufa dayalı faizsiz finansman alanına yeni bir soluk katan Birikimevim, tasarruf bilincinin artması ile insanımızın daha fazla refaha ulaşmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Ev alma hayali kuranlara Birikimevim, faizsiz, kredisiz, peşinatsız, taksitle ve senetle ev sahibi olma imkanı sunuyor.

Özellikle kira oturan ve “bir gün ev sahibi olabilir miyim?” sorusunu kendine soran insanların konut kredisi çekmeden ev sahibi olma imkanı sunan Birikimevim, müstakil konut alma hayali kuranları da en uygun taksit imkanları ile hayallerine kavuşturuyor.

Sahibinden Satılık Müstakil Konut

Sahibinden müstakil ev ilanlarına bakan binlerce insan, Birikimevim’in faizsiz sistemleri ile aylık kendi belirledikleri taksit tutarları ile ev sahibi olabilir. Sahibinden satılık müstakil ev ilanlarındaki fiyatlar gözünüzü korkutmasın Birikimevim şubelerine gelerek müstakil ev alma konusu hakkında bilgi alabilirsiniz

Müstakil ev projeleri

Ankara, Bursa, İstanbul, İzmir gibi illerde farklı konumlarda, Doğa manzaralı ve lüks müstakil ev ve daireleri satın almak Birikimevim ile mümkün. Türkiye’nin bir çok ilinde müstakil ev projelerinden size en uygun müstakil ev modelleri belirleyebilir ve bunları faizsiz, peşinatsız şekilde satın alabilirsiniz.

Bahçeli müstakil ev almak için en yakın Birikimevim şubesine uğrayarak kampanyalar ve faizsiz sistemler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Birikimevim ile sahibinden satılık müstakil ev hayali gerçek oluyor. Sizde Birikimevim’e gelin hayalinizdeki eve sahip olun.

Taksitle araba almak, kampanya ve avantajlarımızı takip etmek için Birikimevim Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz