444 0 850

İnsan Kaynakları

Tüm çalışanlarımız için mesleki eğitimlerin yanı sıra kişisel gelişim eğitimi imkanları da sunuyoruz.

Şirket ana stratejilerinden biri olan çalışanlarımızın bağlılığını ve motivasyonunu artırmak amacıyla düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerle çalışanların birbirlerini daha iyi tanımalarını ve birlikteliğini hedeflemekteyiz. Tüm çalışanlarımız için mesleki eğitimlerin yanı sıra kişisel gelişim eğitimi imkanları da sunuyoruz. Aynı zamanda konusunda uzman kişiler tarafından iç eğitimler ve oryantasyon programları düzenlenmektedir.

Performans Yönetimi

Şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesi amacıyla çalışanların belirli bir plan doğrultusunda çalışmalarını yürütmeleri, aynı zamanda hedefe ulaşırken bireysel gelişimlerine katkı sağlamaları ve ulaşılan sonuçların etkin bir şekilde değerlendirilmesi için performans yönetimine önem veriyoruz. Hedeflerle yönetilen yetkinlik bazlı performans değerlendirme sistemini uygulayan Birikimevim, belirlenmiş bir dönem içinde çalışanın iş tanımında belirtilen görev, yetki, sorumluluklarının yerine getirilmesine özen gösterir. Ayrıca şirketin belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda gösterdiği gayret ve başarının değerlendirilmesi, ilerideki çalışmalarının eskisine göre daha başarılı olmasını sağlamak için yapılanmıştır.

Kariyer Planlama ve Eğitim

Eğitim & Gelişim ekibi olarak eğitim ihtiyaçlarını tespit eder, çözüm önerileri sunar ve gelişim fırsatları yaratırız. Herkesin bir potansiyeli olduğuna inanırız. Bizi geleceğe taşıyacak hedef yetkinlikleri, tasarladığımız gelişim programları ile geliştirir, yeni sigortacılık anlayışını yaygınlaştırmak için çalışırız. Performans Değerlendirme sisteminden elde ettiğimiz veriler kariyer planlamasının temelini oluşturmaktadır. Kariyer Planlaması ile şirketin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları ile çalışanların yetkinlikleri, mesleki formasyonu, deneyimi, nitelikleri, performans ve potansiyeli senkronize edilmekte, somut ve seçenekli değerlendirmeler yapılmaktadır.

Çalışma Saatleri

Çalışma saatlerimiz 09:00: 19:00 arasıdır.

İzin Politikası

İş Kanunu doğrultusunda izin politikası uygulamaktayız.

Ücret Politikası

Ücret artışları, yılda bir defa yapılmaktadır. Yapılan artış oranlarında enflasyon, kıyaslama verileri ve performans değerlendirme sonuçları dikkate alınmakta; Hay Grup pozisyon skalası ve referansa göre ücret ayarlamaları gerçekleştirilmektedir.

Sosyal Etkinlikler

Şirket ana stratejilerinden biri olan çalışanlarımızın bağlılığını ve motivasyonunu artırmak amacıyla düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerle çalışanların birbirlerini daha iyi tanımalarını ve birlikteliğini hedeflemekteyiz.

Yemek Olanakları

Setcard kart mevcuttur.