444 0 850

Hakkımızda

1989’dan bu yana kazanılan grup şirketlerinin bilgi birikimi ve tecrübesiyle Birikimevim 2018 yılında kuruldu. 350 kişilik güçlü kadrosu ile Türkiye’nin her yerinde ev ve araba sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için var gücüyle çalışıyor.

Birikimevim, benimsediği özgün, ileri görüşlü, yenilikçi, sürdürülebilir ve liyakat değerleri ile hızla büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin her kesimine dokunmayı hedefleyen Birikimevim, yenilikçi sistemleri ile tasarruf finansman sektöründe sağlam adımlarla ilerliyor. Gayrimenkul ve araç ihtiyaçları olan müşterilerine, uzman kadrosu ile en uygun çözümleri sunarak, onları hayallerine bir adım daha yaklaştırıyor.

İstikrarlı bir büyüme içinde olan Birikimevim, ülke istihdamına da katkıda bulunuyor. Genç ve dinamik kadrosu ile çalışanlarının kariyer gelişimine yarar sağlarken aynı zamanda onların yeni fikirlerinden beslenerek sahip olduğu tecrübesi ile harmanlayıp gelişimlerine ivme kazandırıyor.

Özgün ve köklü yapısıyla birikim bilincini daha geniş kitlelere ulaştıran, ülkemiz ve dünyamız için değer yaratan bir kurum olma vizyonu ile yola çıkan Birikimevim, toplumsal değerlerimizden ödün vermeden vatandaşlarımızın kendi birikimleriyle hayallerine kavuşmalarını mümkün kılıyor.