444 0 850

Hesaplama ve teklif almak için;

En Az 80.000 giriniz
En Az 400 giriniz

Hakkımızda

“Zaman Birikim Zamanı!”

Birikim’in gücüne inanan Telli Grup Ailesi olarak 31 yıllık tecrübemiz ile Birikimevim’i kurduk. Peki kimdir bu Telli Grup?

1989’da faaliyetlerine başlayan Telli Grup, 2001’de hasarlı araçların ekonomiye tekrar kazandırılmasını sağlayan Aksam Otomotiv’i  2007’de hasar yönetim sistemi olan HYS’yi, 2010’da otomotiv sektöründe parça geri dönüşümü yapan Ekosistem’i, 2013’te otomotiv online ihale portalı olan Autogong’u kurmuştur. 2018 yılına gelindiğinde Birikime dayalı faizsiz finans sektöründe hizmet veren Birikimevim hizmete başlamıştır.

Birikimevim, ev ve araç sahibi olmak isteyen fakat bugüne kadar herhangi bir birikim yapma fırsatı olmayan kişilerin birikim yaparak hayallerine kavuşmalarını sağlayan finansman şirketidir. Birikimevim sayesinde Türkiye’nin istediğiniz yerinden ev sahibi olabilirsiniz.

Dijitalleşmenin hızla önem kazandığı yaşamakta olduğumuz dönemde, yüzümüzü teknolojiye dönerek çalışmalarımızı sürmekteyiz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek “Nasıl en iyi hizmeti verebiliriz?” sorusunun cevabına odaklanmaktayız.

Birikimevim olarak yöntemlerimizi, sizin ihtiyaçlarınıza en uygun cevapları verebilmek bilinciyle geliştirdik. Güncellik ve sürdürülebilirlik değerlerimizden yola çıkarak dinamik yapımız ile zamanın şartlarına uygun çözümleri sunarak müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmayı amaç edindik. Birikimevim ile sadece ev ve araç sahibi değil, aynı zamanda arsa ve iş yeri sahibi de olabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren Birikimevim ailesinin bir ferdi olursunuz. Uzman kadromuz, sizin ihtiyaçlarınızı doğru anlar ve size en uygun yöntemlerimiz ile ev veya araç sahibi olmanız için rehber olur.

Birikimevim olarak biriktirmenin gücünü neslimize aşılayıp “hayallerine kavuşmayan kimse kalmasın” düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Amacımız birikimi, toplumun en küçük yapı taşı olan aileden başlayıp tüm ülkeye yayarak ve 81 ilde istihdam oluşturarak ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamayı hedeflemekteyiz.

Hemen bilgi almak içinFormu Doldurun Sizi arayalım

Ad Soyad giriniz
Cep Numarası Giriniz
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz
Kutucuğu işaretleyiniz
Bilgi Al