444 0 850

Hesaplama ve teklif almak için;

En Az 80.000 giriniz
En Az 400 giriniz

Başkanın Mesajı

Geleceğimizi bu biriktirdiklerimiz belirler.

Biriktirmek hayata göz açtığımız ilk andan başlar. Annemizden sevgi, babamızdan güven biriktiririz önce. Sonra büyüklerimizden hayata dair bilgiler biriktirir, oyun arkadaşları ile dostluklar biriktirmeye başlarız. Okula gider, yetişkinliğe hazırlanır, hayatla nasıl mücadele edeceğimizi öğreniriz.

Tüm bu birikimlerle hayata atılıp, alın terimizle kazandığımız ilk para ile yepyeni hayallerin, yepyeni umutların kapısını aralarız. Artık bu hayalleri gerçekleştirmek için biriktirmeye başlarız. Tatile çıkmak, dünyayı gezmek, bir araba sahibi olmak ve hepsinden önemlisi bir aile kurmak. Sonrasında ise ailemizle içinde mutlu bir yaşam sürdüreceğimiz sımsıcak bir yuvamız, bir evimiz olsun isteriz.

Birikimevim olarak işte bu ev sahibi olma hayali kuran kalplere bir umut ve fırsat olmak için yola çıktık. Gerçekleştirilmesi maddi ve manevi zorluklarla dolu olan bu hayal için birlik ve beraberliğin sağladığı bereketi, finansal bir güce dönüştürerek insanlarımızın hayallerine, ihtiyaçlarına en hızlı şekilde ulaşmasını istedik.

Birikimevim tasarrufa dayalı faizsiz finansman alanına yeni bir soluk katarak bu alanın gelişmesi ve tasarruf bilincinin artması ile insanımızın daha fazla refaha ulaşmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Sürdürülebilir gelişme içinde hareket ederek güçlü, sağlam adımlar atıp, katılımcılarımızın emeğine, birikimine ve alın terine, güvenilir ve sağlam bir emanetçi bilinci ile yaklaşıyoruz.

Birikime dayalı faizsiz finansman sistemini, teamüllerine en uygun şekilde ele alıp uygulayarak daha geniş kitlelere yaymayı; halkımızın bu yöntemi tanıması, ihtiyaç duyduğu kaynağı kendi imkanları ve birlik beraberlik ile ortaya çıkarabileceğini bilmesini istiyoruz.

Bu yöntemin toplum tarafından anlaşılır aynı zamanda uygulanır hale gelmesi ve bu husustaki güven ortamının daha da arttırılmasına hizmet etmek; bu yolculukta biriktirdiğimiz her türlü deneyimi, beraber yol aldığımız gönüldeş, paydaş ve katılımcılarımız ile paylaşarak, ülkemize ve yaşadığımız dünyaya bir değer sunmak için çalışıyoruz.

Gelin bu birikimi beraber yapalım; sevgi, dostluk, sıcaklık ve samimiyet ile birlik olalım.

Osman Telli

Birikimevim Yönetim Kurulu Başkanı

Hemen bilgi almak içinFormu Doldurun Sizi arayalım

Ad Soyad giriniz
Cep Numarası Giriniz
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz
Kutucuğu işaretleyiniz
Bilgi Al