444 0 850

Kredisiz Ev

Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Kredisiz Ev ile ilgili bilmeniz gerekenler ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri;

 Tasarrufa dayalı faizsiz finans sektöründe yeniyseniz, bankadan konut kredisi çekmeden “kredisiz ev almak” mümkün mü bu sorusunu kendinize sorabilirsiniz. Kredisiz ev alma yöntemleri ile ilgileniyor ve kredi kullanmadan “kredisiz ev sahibi olmak” istiyorsanız Birikimevim tam aradığınız fırsatı size sunuyor.

Konut kredilerine bulaşmadan kredisiz ev alma, artık mümkün. Birikimevim, isteyen herkesi Türkiye’nin istediği yerde faiz ödemeden kredisiz ev sahibi yapıyor.

Peki kredi çekmeden kredisiz ev nasıl alabilirsiniz?

İşte cevabı;

Kredisiz Ev Nasıl Alınır?

Birikimevim, Kredisiz ev almak isteyen müşterileri için farklı sistemler sunmaktadır. Birikimevim, bankaya faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyen ve Kredisiz ev almak isteyen müşterilerine üç farklı sistem sunmaktadır.

Birikimevim İle Kredisiz Ev Almak

Sabit Sistem

Kredisiz ev sahibi olma sistemlerinden sabit sistemde, taksitle ev almak isteyen kişilere gelir durumuna en uygun şekilde kredisiz ev almak için 40, 60, 80, 100, 120 gibi aylık çekiliş grublarına dahil olmaları sağlanır.

Kredisiz ev alma hayali kuranlar bu sistemlere dahil olmak için ise sadece Proje bedeli öderler.

Kredisiz ev almak, için karşılıklı olarak sözleşme imzalayarak bu süreci tamamlamış olur. Ev almak için noter huzurunda yapılan Sıra belirleme ile evinizi alacağınız tarih belli olur. Sıra belirleme çekimi ile kesinleşen teslim tarihi geldiğinde Birikimevim, istediğiniz evi alarak size teslim eder ve Kredisiz ev almak için hayal kuranlar yeni evlerinde mutlu ve huzurlu bir yaşama başlar.

birikimevim-hesaplama-ev

buton-hesaplama

Erken Teslimatlı Sistem

Birikimevim’in sunduğu bir diğer sistem ise Erken Teslimatlı Sistem’dir. Kredisiz şekilde Kredisiz ev almak isteyen müşterilere uygun hazırlanan Erken Teslimatlı Sisteminde evin değerinden farklı ya da ek bir ödeme yapmazsınız. Kredisiz ev almak için Ödeyeceğiniz taksit tutarlarınızı kendiniz belirlersiniz.

Serbest Sistem

Kredisiz ev alma sistemlerimizden bir diğeri ise Serbest Sistem’dir. Serbest Sistem’de Kredisiz ev almak isteyen kişiler teslim tarihini yapacağınız ödemeler ile kendiniz belirleyebilirsiniz.

kredisiz-ev-almak

Kredisiz ev almak için en yakın Birikimevim şubelerine gidebilirsiniz

Kredisiz Ev Alma Yolları

Peşinatsız ev koşulları ile taksitle ev alma isteğinde olan herkes, Birikimevim de oluşturulan bu 3 sistemden, kendi bütçesi ve ödeme şartlarına en uygun olanı seçerek istediği evi kolayca alabilir.

Kira öder gibi taksitle Ev almak isteyen tüketiciler, Birikimevim sistemlerinden yararlanarak kolayca hayalindeki eve bu şekilde kavuşuyor.

Birikimevim, kredi çekmeden ev veya araba almak isteyen tüketicilere sağladığı faizsiz finans desteği sayesinde gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

Kredisiz Ev Alma Şartları Nelerdir?

Birikimevim ile kredisiz ev sahibi olmak istiyorsanız;
– 18 yaşını doldurmuş olmanız
– T.C. vatandaşı olmanız yeterlidir.

Birikimevim kredisiz ev almak için en yakın şubemize gidebilir, 444 0 850 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. İsterseniz Birikimevim online başvuru formumuzu doldurarak Kredisiz ev alma yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Birikimevim’i ayrıca Instagram sayfasından da takip edebilirsiniz