KAMPANYALAR
444 0 850
tsk
BİLGİ İÇİN
SİZİ ARAYALIM

KAMPANYALAR

Birikimevim İle Kolay Ev Sahibi Olun

Faizsiz, kredisiz, peşinatsız ev alım imkanı sunan Birikimevim’den ev sahibi olabilmek için öncelikle almak istenilen evin ve bedelinin belirlenmesi gerekir. İstenilen evin ücreti 90.000 TL, 180.000 TL, 270.000 TL ya da daha fazlası olabilir. Ev bedelini belirledikten sonra herhangi bir peşinat ödemesine gerek olmadan peşinatsız ev sistemine dahil olunabilir. Eğer peşinat ödemesi yapılırsa bu da ödeme sistemine dahil edilir. Böylece satın alınacak eve daha hızlı, taksitli ev kampanyaları ile sahip olunacaktır.

Birikimevim’de katılımcıların ödeme gücüne göre taksit tutarları belirlenir. Bu da faizsiz ev alma sistemleri içerisinden Birikimevim’i ayıran en önemli özelliklerdendir. Kolayca ev sahibi olunmasını sağlayan Birikimevim, noter huzurunda kura çekimi, karşılıklı imzalanan sözleşmeler ile katılımcılarına güvence verir ve kolay bir şekilde taksitlerin ödenmesine olanak sağlar.

Bankaların yüksek faiz oranları ile ev satın almak istemeyen kişiler, taksitle, kira öder gibi ev sahibi olmak isterlerse 30 yıllık Telli Grup güvencesiyle kurulan Birikimevim’i tercih edebilir. Kısa bir süre içerisinde ev sahibi olmak, peşinatsız vadeli ev almak isteyen kişiler Birikimevim’in çeşitli ödeme yöntemlerinden yararlanmalıdır. Konut kredisi çekmek ve bankaların yüksek faiz tutarlarını ödemek istemeyenler, kredisiz taksitle ev seçeneklerini tercih ederek istedikleri evlerde yaşamaya başlayabilir.

Devamı...
TESLİMAT FOTOĞRAFLARI