444 0 850

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Her ay kira öder gibi ev sahibi olmak ister misiniz?

Kira ödemek günümüzde ev sahibi olamayanların barınmaları için tek yoldur.

Ancak her ay giderek yükselen kiralar, bir zaman sonra havaya giden para halini alır ve kiracılar haklı olarak kira ödemek yerine Konut kredisi olmadan ev alma hayali kurar ve kira öder gibi ev sahibi olabilecekleri sistemleri araştırmaya başlar.

Şimdi gelin öncelikle uzun vadede kiracı değil de kira öder gibi ev sahibi olmanın avantajlarından, sonra da nasıl kira öder gibi ev sahibi olabileceğinizden bahsedelim;

Faizsiz ev kredisi nasıl alınır?

Konut kredisi olmadan ev sahibi olmak isteyen bireyler, vadeli olarak alacakları yöntemleri tercih etmektedir.

Geri ödeme sorunu yaşamadıkları, istedikleri evi kredisiz taksitle almak için faizsiz finans sistemlerinden yararlanmaktadır.

Orta ve dar gelirli aileler için büyük avantajlar sunan Faizsiz Finans sistemi, özelliklede İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayan ve konut kredisi kullanmadan kira öder gibi konut sahibi olma hayali kuranlara finans desteği sunmaktadır.

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans şirketi olan Birikimevim konut kredisi veren bankalardan yüksek faizli ev kredisi çekmek yerine isteyen herkese Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olma imkanı sunuyor.

kira-oder-gibi-ev-sahibi-olmak

Binlerce aile Birikimevim ile kira öder gibi ev sahibi olma imkanı yakaladı

Vadeli konut nasıl alınır?

Bankaların faiz oranları her geçen gün artarak devam ederken vadeli konut kredisi almak için bankaya kredi başvurusu yapan kişi sayısı da her geçen gün azalıyor.

Durum böyle olunca Faizsiz Finans sektörünün en önemli şirketlerinden Birikimevim, müşterilerini ister lüks sitelerde, ister müstakil evde isterse de kentsel dönüşüm projelerinden ev sahibi yapıyor.

Taksitle ev sahibi imkanı sunan Birikimevim de faizsiz ev sahibi olmak ve araba sahibi olma çok kolay. En yakın Birikimevim şubesine giderek taksitle ev sahibi olmak için başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Kira Öder Gibi Konut

Taksit tutarlarının da sizin tarafınızdan belirlendiği Birikimevim’de 10 yıl vadeli konut kredisi yerine 10 yıl faizsiz şekilde kira öder gibi ev sahibi olan binlerce aile bulunuyor. Birikimevim’e gelin Konut kredisi nasıl alınır ile uğraşmadan faizsiz taksitle ev almak imkanı yakalayın.

Kredisiz Taksitle Ev

Birikimevim sizi hiçbir banka ve onların yüksek faizleri ile uğraştırmadan, adeta kira öder gibi ev sahibi yapacak.

Ekstra herhangi bir ödemeyle sonrasında karşılaşmayacağınız Birikimevim ödeme sistemleri arasında sabit sistem, serbest sistem ve erken teslimatlı sistemler bulunur.

Sabit sistem ödeme yöntemine katılan müşterilerin evlerini ne zaman teslim alacağı noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belli olur. Bu sayede evinize erkenden sahip olma şansınız olacak.

Serbest sistem yönteminde evinizin teslim tarihini yapacağınız ödeme miktarları belirleyecek. Bu miktarlar neticesinde evinize ne zaman sahip olacağınız noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenmektedir.

Erken teslimatlı sistemde ise herhangi bir ek ödeme yapmadan ve ödeyeceğiniz taksit miktarlarını kendiniz belirleyerek evinizi çok daha kısa sürede alabilirsiniz.

Teslim tarihiniz yine noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenir ve o tarihlerde istediğiniz evi satın alabilirsiniz.

Kredisiz Taksitle Ev Sahibi Olma

Unutmayın kira öder gibi konut sahibi olmak yada araba almak için en yakın Birikimevim şubelerine başvuru yapmanız yeterlidir.  Kira öder gibi taksitler ile bir evin hayalini kuran insanlar Birikimevim çatısı altında buluşuyor.

444 0 850 numaralı telefondan da detaylı bilgi alabilirsiniz. Birikimevim ile ev sahibi olma için Birikimevim şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Birikimevim Instagram sayfasını takip ederek te ev sahibi olabilirsiniz