444 0 850

Faizsiz Ev Almak İçin Kaçırılmayacak Fırsatlar: Birikimevim

Faizsiz ev sahibi olmak için en iyi yöntemler, aylık bütçeden küçük küçük oranlarda düzenli olarak sağlanacak olan birikimlerdir.

Faizsiz ev alma sayesinde elde edilen birikimler, aileye önemli ve masrafsız finansal destek sağlayacaktır.

Elbette, söz konusu birikim kısa sürede veya bir anda olabilen bir durum değil. Düzenli ve bilinçli bir yol izlendiği takdirde sağlanan birikim ile faizsiz ev alma şansınız var.

Birikim Yaparak Faizsiz Ev ve Araba Sahibi Olun

Hayatın genel akışındaki rutin harcamalar dışında, gereksiz o kadar çok şey alıyoruz ki, çoğu zaman bunların farkında bile değiliz. Oysa, birikim alışkanlığı kapsamında hareket etmeye başladığımız zaman, ne çok gereksiz şeye para verdiğimizi görme şansımız olacak.

Birikim sayesinde almayı ertelediğimiz, ev ve araba gibi önemli yatırımları alma konusunda şansımız olacak. Ev sahibi olmak, her toplumda temel barınma unsuru olması nedeni ile oldukça önemli bir konu.

Öte yandan, konut almak eskisi kadarda kolay bir şey değil. Örneğin, kız istemeye gidildiğinde evi olan damat adayı, hem kızın ailesine güven verir.

Faizsiz Ev Almak

Oysa günümüzde iki eş çalışmasına rağmen, bir evin taksitini zor ödeyebilmektedir. Kent yaşamının zor ekonomik koşulları, kiraların fazla olması ve gelir düzeyinin orta seviyelerde olması buna önemli ölçüde etki etmektedir.

Toplumda yer alan büyük bir kesim, diğer ihtiyaçlarına bütçe ayırabilmek için kiradan kurtulmak istemektedir.

Kira parası ile kendi evinin taksitlerini yatırmak isteyenler de oldukça fazla. Bu nedenle yatırımcılar ev alma yöntemleri konusunda da oldukça seçici.

Zor koşullarla kazanılar aylık kazancın her kuruşu yatırımcı açısından değerlidir. Kişiler ev satın alma sürecinde zorlanmadan kira öder gibi koşulları tercih ediyor.

Kredisiz Ev Alma

Market, mağaza, gıda veya diğer harcamalar konusunda iyi bir birikim planı izlemelisiniz. Böylece yapacağınız tasarrufla istediğiniz evin taksitlerini zorlanmadan ödeme şansınız olacaktır.

Bu süreçte ise, ev alma yöntemleri arasında özellikle kredisiz ev ve faizsiz ev alma koşulları tercih edilmektedir.

Ev sahibi olmak, çok istenmesine rağmen, bir an da ve kolayca verilebilecek bir karar değil. Ev sahibi olmayı istemek kadar, ne tür koşullarla eve ödeme yapacağını veya peşinatı için verebileceğiniz az da olsa bir birikimin olmasını gerektirmektedir.

İşte bundan ötürü, ev sahibi olmak isteyen çok sayıda insan bankaların vermekte olduğu konut kredisine başvuruyor.

Faizsiz Ev Sahibi Olmak

Bankalar tarafından konut alacak olan kişilere sunulan konut kredisini kullanabilmek için banka tarafından istenen yeterli ekonomik gelire sahip olmak gerekiyor.

Bankalar, konut kredisine başvurduğunuzda, sizden istenen detaylı belgeler ister. Ayrıca ekonomik geçmiş ve şimdiki durumunuzun değerlendirmesi yapılmaktadır. Almak istediğiniz evin banka tarafından kredi vermeye uygunluğunu belirten bir ekspertiz raporu olması gerekmektedir.

Sonrasında ise, gider kalemleri de bankadan alınan krediye eklenmektedir. Bunlar vade süresince işletilecek faiz, hayat sigortası, ekspertiz raporu ve dosya masrafı gibidir.

Bütün faiz ve masraflar sonrasında uzun vadelerle bankalara borçlanan yatırımcı kişiler, bir süre sonra ödemelerde sıkıntılar yaşıyor.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Ev alma yöntemleri arasında banka veya faize bulaşmadan, ev almak isteyenler farklı çözüm yolları tercih ediyor.

Ev almak için küçük birikimleri olan insanlar, faizsiz ev, taksitle ev veya peşinatsız ev alma koşullarını kullanabiliyor. Gereksiz ödeme yapmayan yatırımcılar, sınırlı bütçeleri ile zorlanmadan ve olanaklarına göre taksitleri ödemekteler.

Birikimevim, dileyen herkese istediği ölçüde faizsiz finansal destek sunmaktadır. İnsanlar bu olanaklarla istedikleri ev veya faizsiz araba fırsatlarından yararlanmaktadır.

Özellikle, büyük kentlerde kira ödemekten bunalan kiracıya ev edinme alternatifi sunar. Birikimevim isteyen herkesi kira öder gibi konut sahibi yapıyor.

Kazancınız ne olursa olsun sizin aylık sağladığınız küçük birikimlerle, Birikimevim tarafından sağlanan faizsiz finansal destekle sizi hayalinizdeki eve kavuşturuyor.

Faizsiz Ev kampanyalarından ve avantajlarımızı takip etmek için Birikimevim Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz