444 0 850

Birikim İle Faizsiz Ev Almak ve Senetle Araba Alma Fırsatı

Birikim ile faizsiz ev almak o kadar da zor bir şey değil bu şekilde senetle araba alma imkanına da sahipsiniz

Birikim adımına karar verip, bu yönde adım atmaya karar vermeniz. Gündelik yaşam döngüsünde farkında olmadan o kadar gereksiz şeye para harcanıyor ki, duruma dikkatli bir gözle bakmadığınızda bunu fark edemiyorsunuz.

Birikim İle Ev Alma

Kiradan kurtulmak, kiracı olan onca insanın en büyük isteği. Buna karşın ev alma yöntemleri konusunda oldukça umutsuzluğa kapılan bu kişiler, kendilerine çıkar yol aramak yerine ev almak yönündeki isteklerinden vazgeçmektedir. Hayatın kişilere dayattığı ekonomik koşullar oldukça ağır.

Hatta bazıları için bu koşullar daha da ağırdır. Bir taraftan yüklü ev kirası, bir taraftan aylık zorunlu giderler, ulaşım, okul, sağlık, gıda ve giyim giderleri de eklenince altından kalkmak oldukça güçtür.

Faizsiz, Peşinatsız Ev Sahibi Olmak

Hayat devam ettiği sürece temel giderler ve barınma ihtiyacı hep olacak. Ancak, kiracıya ev uygun koşullarla sağlandığında kısmen bütçesinden tasarruf sağlayacaktır. En azından her ay yüklü miktarda ödenen ev kirası, kişinin kendi evini alması konusunda taksit olabilir.

Tabii, bu gibi yatırımlar için uygun koşullarla ve kira öder gibi taksitle konut satın almak gerekiyor. Bu nedenle gerek kiracılar ve gerekse orta gelirli kişiler çoğunlukla, faizsiz ev alma ya da peşinatsız ev koşullarla ev sahibi olmak istemektedir. Gelir durumları düşük seviyede olan herkes bir gün kendine ait bir ev satın almayı istemektedir. Ancak, sürekli artan ekonomik koşullar, dar gelirli insanların bu isteğini zorlaştırmaktadır.

Konut Kredileri Faydalı mı?

Bankaların sağladığı konut kredileri, hem almak hem de ödemek açısından oldukça zor koşullara sahip. Örneğin, her isteyen konut kredisi için başvurabiliyor ama, bankanın aradığı koşullara uygun olmayanlar konut kredisi alamıyor. Bankaların sağladığı konut kredisinden yararlanmak isteyenler düzenli ve iyi bir gelire sahip olmalı. Kişiler, krediyi aldıktan sonra kullanılacağı vade süresince işletilecek faiz, zorunlu hayat sigortası, ekspertiz ücreti, ipotek ve dosya masrafı gibi giderlerinde eklendiği kredi taksitlerini ödemekte zorlanmaktadır. Son yıllarda bu ödeme güçlüğünü yaşamak istemeyen ve daha uygun ödeme koşulları ile ev sahibi olmak isteyenler farklı yöntemlere başvurmaktadır.

Senetle Araba Almak

Özellikle, banka ve faize bulaşmadan konut edinmek isteyenler; faizsiz ev, kredisiz ev veya taksitle ev yöntemlerini kapsayan ödeme şekillerini tercih ediyorlar. Bu sayede hem fazla para ödememiş oluyorlar hem de, bütçelerine uygun koşullarla ödeme yapmak onları ekonomik açıdan daraltmıyor. Benzer ödeme kolaylığı ile yatırımcılar istedikleri takdirde; faizsiz araba veya senetle araba şeklinde mülk edinebiliyor. Bu sayede kısıtlı bütçeye sahip olan ve yıllardır kira parası vermekten bunalan çoğu kişi kendi ödeme koşullarına göre ve hiç zorlanıp, faiz ödemeden kendi evinin sahibi olma şansına sahip oluyor. Gerek dar ve orta gelirli vatandaşlar, gerekse toplumun büyük kesimi tarafından tercih edilen kira öder gibi ödeme şekli kişilere her açıdan büyük kolaylık sağlıyor.

Taksitle Ev Alınır mı?

Kişilerin gündelik hayatta yaptığı harcamalardan birikim sağlayarak dahi, ev veya araba almasına da büyük katkı sağlıyor bu yöntemler. Birikime dayalı faizsiz finansal destek veren kuruluşlardan olan Birikimevim cazip ödeme koşulları ile büyük ilgi görüyor. İsteyen herkese, ev ve araba satın alma konusunda faizsiz ödeme kolaylığı sağlayan Birikimevim gerek ödeme koşulları ve gerekse dönem dönem düzenlediği cazip kampanyaları sayesinde fark yaratıyor. Yatırımcılara, birikime dayalı faizsiz finansal destek sağlayarak, dar ve orta gelire sahip kişilerinde ev veya araba gibi yatırımlar konusunda destekleyen Birikimevim, bu nedenle toplumda büyük ilgi görmektedir.

Birikimevim İle Ev ve Araba Sahibi Olun

Toplumda yer alan herkesin birikim yaparak, faizsiz ev sahibi olmasına finansal destek sağlayan Birikimevim, aynı zamanda kişilerin farkında olmadan gereksiz yere yaptığı harcamalardan birikim yapmasını da sağlamaktadır. Birikime dayalı faizsiz finans desteği için yatırım yapmak isteyen kişilerin her ay harcamalarından küçük birikimleri bir tarafa koyması yeterli. Bunun için bilinçli bir tasarruf nasıl ve hangi yollarla sağlanır bunu mutlaka bilmek gerekiyor. Eve aldığımız her şeye gerçekten çok ihtiyacımız var mı; elektrik, telefon, ısınma ve su gibi aylık faturalarımızda dikkatli olmamız halinde yapabileceğimiz birikim oranını göz ardı etmemek lazım.

Kampanya ve avantajlarımızı takip etmek için Birikimevim ınstagram sayfamızı takip edebilirsiniz.