444 0 850

Faizsiz Ev Alma

Faizsiz Ev Alma Sistemi

Faizsiz ev alma sistemi sunan Birikimevim’de faiz ödemeden konut sahibi olma durumu söz konusu. Türkiye’nin her yerinden peşinatsız, kredisiz ve faizsiz ev sahibi olmak Birikimevim ile artık çok daha kolay. Birikimevim alımında her bütçeye uygun fırsatlar sunar. Faizsiz ev alma imkanından yararlanmak için Birikimevim şubelerini ziyaret ederek konut kredisi kullanmadan da peşinat ödemeden faizsiz ev sahibi olma imkanından yararlanabilirsiniz.

Nasıl Faizsiz Ev Alabilirim?

Faizsiz ev alma, konut sahibi olmak isteyen herkesin tercih ettiği bir alternatifidir. Ev sahibi olmak, asırlar boyunca süre gelen en önemli insani temel ihtiyaçlar arasında yer almaya devam ediyor. Geçmiş dönemlerde, insanlar yaşadıkları toplumlarda Ev sahibi olmak için günümüzdeki kadar zorlanmıyordu. İnsan için temel ihtiyaçlar arasında yer alan barınma konusu, 4 duvar ve bir çatı ile kolayca ortadan kalkar.

İnsan içinde yaşayacağı evi, çoğu zaman Ev Almak değil de kendi beceri ve olanakları ile pratik kullanıma uygun inşa edebiliyor. Asırlar geçtikçe modern hayatın konforuna alışan insan, Ev Almak hedefleri nedeni ile ev sahibi olmayı zorlaştırdı.

Faizsiz Ev Alma Olgusu

Faizsiz Ev Alma, kredisiz ev, peşinatsız ev, ev sahibi olmak

Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi – Birikimevim

Faizsiz ev alma, modern hayatla insanların yaşantısına giren önemli bir olgu oldu. Asırlar önce veya asırlar sonra da olsa barınma ihtiyacında devam ediyor. İnsanların, hayatlarını sürdürürken yaşamlarını idame ettirecekleri bir eve ihtiyaçları var. Eskiden olsa derme çatma veya bir mağara içine oyulan yer dahi Ev sahibi olmak anlamına gelebiliyordu. Oysa günümüzde, insanlar artık modern kentlerde ve hatta büyük şehirlerde büyük büyük gökdelenlerde yaşıyor.

Ev sahibi olmak artık çok daha farklı anlama geliyor;

  • Konfor,
  • Rahatlık,
  • Sosyal donatılar,
  • Çocuk parkı,
  • Merkezi lokasyon,
  • Elektronik olanakları olan akıllı konutlar

Kiradan Kurtularak Ev Sahibi Olmak

Durum bu olunca, Ev sahibi olmak da Kiracıya ev de bulmakta çok zorlaştı. Bu yüzden kiracılar, ”hiç olmasa kendi evimin taksitlerini ödeyeyim” düşüncesine sahip olur.

O zaman, insanın hayatına dar bütçesine rağmen Ev Almak ve Ev sahibi olmak gibi fikirler geliyor. Faizsiz Ev Almak bu fikirleri hayata geçirmek isteyenlerin sarıldığı çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Kiradan bunalan çoğu kişi Kiracıya ev veya Taksitle Ev alma koşulları ile mütevazı birer ev sahibi olmayı ister.

Faizsiz Ev Kredisi

Konutlar, özellikle büyük şehirlerde hem satın almak isteyenler hem de kiracılar için yüksek fiyatlara sahip. Bu nedenle, gerek evlerin kullanıcıya sunduğu iç mekân özelliği, gerekse konutun sosyal açıdan kişilere sağladığı koşullar olsun. Ev sahibi olmak isteyenlerin alacağı fiyata yansımaktadır.

Belli bir birikiminiz yok ise, ev almak isterken Faizsiz Ev Almak koşullarını çok dikkatli araştırmanız gerekiyor. Yıllardır kira parası vermekten bunalan insanların, kısıtlı bir bütçe ile kendi evinin sahibi olmayı hayal etmesi bile çok zor. Böylesi durumlarda, dar bütçesi olan kişiler için finansal destek devreye giriyor.

Ev Sahibi Olmak İçin Ev Kredisi Çekme Fikri

Ev Almak için yıllarca birikim yapamamış insanlar var. Bu durumda ev sahibi olmak isteyenlerin de aklına gelen ilk çözüm ev kredisi olmuştur.

Ev kredisi için başvuru yapan tüketiciler, alacakları ev kredisi ile konut almayı planlamaktadır.

Bankadan kredi alırken dikkat edilmesi gereken konular var. Bunlar; bireysel krediler veya ev kredisi olsun bankanın sağladığı imkanlar çok iyi bilmek belinmeli. Bankadan konut kredisi kullanacakların krediye başvurduğunda bilmesi gereken detaylar var.

Faizsiz ev almak istiyorum

Faizsiz ev almak istiyorum

Ev Almak İçin Konut Kredisi

Bankadan ev kredisi almak, çok ciddi ekonomik ve hukuki yaptırımları olan bir konudur. İsteyen herkes, ev kredisi için bankaya başvurabilir; ancak, herkes kredi alma koşullarına sahip olmaz.

Bankadan kredi almak için iyi bir gelir ve düzenli ödeme geçmişinizin olması gerekir. Ev kredisi şartları konusunda sıkıntınız olmadığını düşünüyorsanız; ev kredisi faiz oranları hakkında araştırma yapmanızda yarar olacaktır.

En Uygun Ev Kredisi

Her bankanın Ev kredisi şartları ve uyguladığı faiz oranları farklıdır. Yapacağınız araştırmada hangi bankanın ne kadar faiz uyguladığına göre, bütçenize en uygun krediyi veren bankayı da seçebilirsiniz. Aynı zamanda kredi kullanacak tüketicinin bir ödeme planı çıkarması gerekir.

Kredi hesapla veya ev kredisi hesaplama modüllerinden alacağı krediyi önceden hesaplayabilir. Bankaya alacağınız evin ekspertiz raporu ile krediye uygunluğunun bildirilmesi gerekiyor. Aksi takdirde kredi alamıyorsunuz.

Kredi aldığınızda kredi tutarına eklentiler olacaktır. Faiz, ekspertiz raporu, ipotek şerhi, zorunlu hayat sigortası ve dosya masrafı da eklenmektedir. Başvurduğunuz ev kredisi, satın alacağınız evin tutarından düşün olacağından ev kredisi peşinat konusunu da çözmüş olmanız gerekiyor.

Faizsiz Ev Sahibi Olmak

Ev Almak, birikimi olmayanlar için oldukça zor; banka kredisi ve faizle daha da zor. O nedenle, faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmak, herkesin en büyük isteği.

Özellikle, bütçeniz dar ve kiranız varsa, Ev sahibi olmak amacı ile doğru bir yol tercih etmelisiniz. Yani boşa verecek tek bir kuruşunuz dahi olmadığından, en akılcı seçenekle kendinize yol belirlemelisiniz.

Her ay kira vermek, bütçenin büyük bir bölümünü anlamına gelir. Bütçenin geri kalan bölümü ise, ancak zorunlu harcama ve giderleri karşıladığından birikim yapmakta mümkün olmamaktadır. Böylesi bir durumda faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmak istemektedir.

Kiracıya Taksitle Ev Alma Kolaylığı

Küçük taksitlerle ve faiz olmaksızın yapılacak ödeme kişiye Faizsiz Ev konusunda cesaret verecektir. Kiracıya ev, Taksitle Ev alma kolaylıkla bulunan alternatifler değildir.

Dar veya orta gelire sahip ve kirada oturan kişiler, faizsiz taksitle ev almak istiyorlar.

Yani; “Belli bir birikmiş param yok, ama bankadan da konut kredisi alıp faiz ödeyecek gücüm yok” demek isterler. Peki, toplumun büyük bölümünü oluşturan bu kesim faizsiz ev kredisi alabilir mi? Veya faizsiz ev sistemi ile yıllardır hayalini kurduğu eve sahip olabilir mi? Evet, olabilir.

Faizsiz ev kredisi veren bankalar yerine Birikimevim ile ev sahibi olabilirsiniz

Faizsiz ev almak ilk başta kulağa inanılmaz gelebilir. Ama detaylı araştırmaya giren ev alıcıları, faizsiz ev yöntemleri konusunda kısa zamanda birçok seçeneğe ulaşacaktır. Bu sayede bankalardan konut kredisi almadan kolayca ev sahibi olabilirsiniz.

Faizsiz Ev Almak İstiyorum – Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Faizsiz ev alma sistemleri, son yıllarda küçük bütçelerle ev sahibi olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği yöntem. Kredisiz ev alma yöntemleri, dar bütçesine rağmen faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen herkes için büyük kolaylık sağlıyor.

Çünkü, Faizsiz ev alma seçeneği; Kiracıya ev sahibi olmanın yolunu açmaktadır. Bu olanak aynı zamanda kişileri ev kredisinden kurtarıyor. Ev kredisi hesaplama ve ev kredisi faiz derdinden de kurtarıyor. Birikimevim, kredisiz ev almak isteyenlere finansal destek sunmaktadır.

Faizsiz finansman şirketleri ev almak isteyenlere konut kredisi çekmeden finans imkanları sunuyor

Kredisiz Ev Fırsatı

Birikimevim taksitle ev alma sistemleri ile isteyen herkese kampanyalar düzenlemiştir. Faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen herkese kendi koşullarına göre 3 ayrı sistem düzenlemiştir. Birikimevim tarafından hazırlanan üç ayrı sitem de, farklı gelir ve aylık taksit tutarlarından oluşmaktadır.

Taksitle Ev alma, Senetle Ev ve peşinatsız ev gibi cazip ödeme olanakları mevcut. Ve bu olanaklar ile Ev Almak Birikimevim sayesinde çok kolay. Yapmanız gereken tek şey, sizin için hazırlanan üç ayrı sistemden sizin için en uygun olanını seçmeniz. Ev sahibi olmak isteyen herkes için bir sistem var. Birikimevim’in;

  • Sabit Sistem,
  • Erken Teslimatlı Sistem ve
  • Serbest Sistemlerden

birini tercih edebilir. Her üç sistem, kullanıcısına cazip ödeme koşulları ve teslim fırsatları sunmaktadır. Birikimevim, faizsiz ev sisteminden isteyen herkes yararlanabiliyor.

Faizsiz ev alma yöntemleri ile her gün artan bir ilgiyle Birikimevim büyümeye devam ediyor.

Birikimevim Sabit Sistem

Birikimevim Sabit Sistem’de; katılımcılar sabit ödemeli sistem şeklinde yararlanabiliyor. Söz konusu sistemde katılımcının alacağı evin tarihi, noter huzurunda yapılan sıra belirlemede belirleniyor. Birikimevim Sabit Ödemeli Sistem için Tıklayın

Erken Teslimatlı Sistem

Erken Teslimatlı Sistem ile erken ödemeli sistemden yararlanabilirsiniz. Bu sisteme dahil olan katılımcılar evlerine daha kısa sürede kavuşuyor. Katılımcı ayrı ek bir ödeme yapmaz ve ödeyeceği taksitleri kendisi belirler. Birikimevim Erken Teslimatlı Sistem İçin Tıklayın

Serbest Sistem

Birikimevim Serbest Sistem’de katılımcı serbest ödemeli sistem istifade ediyor. Müşteri, almak istediği evin teslim tarihini kendisi belirleyebiliyor. Faizsiz ev alma veya güncel kampanyalarla ilgili bilgi için Tıklayın

Faizsiz taksitle ev almak için Birikimevim şubelerini ziyaret edebilirsiniz. 444 0 850 numaralı telefondan da detaylı bilgi alabilirsiniz. Birikimevim ile araba sahibi olmak için Birikimoto.com’u ziyaret edebilirsiniz.

faizsiz-ev-almak-istiyorum

Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi

Bütçenize en uygun faizsiz ev için bizi arayın.

Ev sahibi olmak için Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemleri hakkında sizi şubelerimize bekliyoruz. Kredisiz ev almak için sistemlerimizi de detaylıca inceleyin. Faizsiz ev alma fırsatını yakalayın

Kampanya ve avantajlarımızı takip etmek için Birikimevim Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Kredisiz Ev Almak

Senetle Ev Almak

Taksitle Ev Almak