444 0 850

Hesaplama ve teklif almak için;

En Az 80.000 giriniz
En Az 400 giriniz

Faiz Ödemeden Kredisiz Ev Almak İstiyorum

Faiz ödemeden kredisiz ev almak isteyen vatandaşlar kira öder gibi Birikimevim ile ev sahibi olabilir.

Ev almak, üstelik bütçenize göre kredisiz, taksitle ev almak faizsiz finans sunan Birikimevim ile çok kolay.

Konut Kredisi Yerine Kredisiz ev almak

Kredisiz ev alma yöntemleri sunan Birikimevim sistemine başvuru yapan herkese konut kredilerine bulaşmadan ve banka faizi oranını ödemeden “kredisiz ev” alma imkanı sunarken “senetle ev” alma imkanı da tanıyor.

Kredisiz Ev Nasıl Alınır?

Üstelik Türkiye ‘nin her yerinden alacağınız evi kendi bütçenize ve ödeme durumunuza göre taksitle şekilde kredisiz alabilir ve ev sahibi olabilirsiniz. Ev sahibi olurken taksit tutarınızı sizin tarafınızdan belirlendiğini unutmayın.

Ev almak istediğinizde, kredisiz, peşinatsız, faizsiz, taksitle ve senetle ev alma şansınız olduğunu da unutmayın.

Birikimevim ev alma hayali kuran herkesi noter huzurunda yaptığı çekilişlerle kredisiz ev sahibi yapıyor.

Birikimevim;

  • Kredisiz,
  • Peşinatsız,
  • Faiz ödemeden,
  • Hızlı ve her bütçeye uygun şekilde ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

Birikimevim Kredisiz Ev Alma Sistemleri

Sabit Sistem

Kredisiz ev sahibi olma sistemlerinden sabit sistemde, taksitle ev almak isteyen kişilere gelir durumuna en uygun şekilde taksitle ev almak için 40, 60, 80, 100, 120 gibi aylık çekiliş grublarına dahil olmaları sağlanır.

Kredisiz ev alma hayali kuranlar bu sistemlere dahil olmak için ise sadece Proje bedeli öderler. Peşinatsız ev almak, için karşılıklı olarak sözleşme imzalayarak bu süreci tamamlamış olur. Ev almak için noter huzurunda yapılan Sıra belirleme ile evinizi alacağınız tarih belli olur. Sıra belirleme çekimi ile kesinleşen teslim tarihi geldiğinde Birikimevim, istediğiniz evi alarak size teslim eder ve Kredisiz ev almak için hayal kuranlar yeni evlerinde mutlu ve huzurlu bir yaşama başlar.

Erken Teslimatlı Sistem

Birikimevim’in sunduğu bir diğer sistem ise Erken Teslimatlı Sistem’dir. Kredisiz ev almak isteyen müşterilere uygun hazırlanan Erken Teslimatlı Sisteminde evin değerinden farklı ya da ek bir ödeme yapmazsınız. Kredisiz ev almak için Ödeyeceğiniz taksit tutarlarınızı kendiniz belirlersiniz.

Serbest Sistem

Kredisiz ev alma sistemlerimizden bir diğeri ise Serbest Sistem’dir. Serbest Sistem’de Kredisiz ev almak isteyen kişiler teslim tarihini yapacağınız ödemeler ile kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kredisiz Ev Almak İstiyorum

Kredisiz ev almak istiyorum ancak nasıl yapacağımı bilemiyorsanız Birikimevim şubelerine uğrayabilirsiniz. Birikimevim sistemleri ile kredisiz ev alma hakkında detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz.

Bunu yaparken de Birikimevim’in senetle, taksitle, kredisiz ve peşinatsız ev alma kampanyalarını kaçırmayın. İstediğiniz evi alırken banka kredisiz şekilde Birikimevim hep yanınızda.

Kredisiz Araba Almak

Birikimevim Sistemi ile ev ya da araba sahibi olabilirsiniz.

Birikimevim ile kredisiz araba almak sizlere sunulan çok avantajlı bir sistemdir. İstediğiniz otomobile taksitlerle sahip olabilirsiniz. Birikimevim kredisiz araba almak sizi faiz yükünden kurtaracaktır.

Birikimevim kredisiz araba sistemi ile sıfır veya ikinci el araba sahibi olabilirsiniz.

Birikimevim kampanyaları ve erken teslimat avantajları ile kredisiz araba alımını hiç olmadığı kadar kolay bir hale getirebilirsiniz.

Kredisiz araba almak ile ilgili merak ettiklerinizi Birikimevim uzmanlarına sorabilirsiniz.

Kredisiz ev almak isteyen herkesin yeni adresi Birikimevim. Kampanya ve avantajlarımızı takip etmek için Birikimevim ınstagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Hemen bilgi almak içinFormu Doldurun Sizi arayalım

Ad Soyad giriniz
Cep Numarası Giriniz
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz
Kutucuğu işaretleyiniz
Bilgi Al Online Görüşme