444 0 850

Ev Sahibi Olmak mı, Kiracı Olmak mı?

Kira Öder Gibi Konut Nasıl Alınır?

Uzun vadede düşünüldüğünde kira ödeyerek birikimlerinizi boşa harcamaktansa taksitle kendi evinizin almak daha mantıklı değil mi? Unutmayın senelerce ödenen kira giderleri ile ev sahibi olmak mümkün. Bu nedenle eğer siz de artık kendi evinizi almak istiyorsanız vadeli mortgage ev kredisi çekmekte istemiyorsanız kira öder gibi konut sahibi olabileceğiniz Birikimevim’i tercih edebilirsiniz.

Kira Öder Gibi Ev Almanın Avantajları

  • İlk olarak boş yere kira ödemesi yapmaktan kurtulmuş olursunuz.
  • Kendi eviniz olduğu için istediğiniz tadilatı ya da değişikliği yapabilirsiniz.
  • Sürekli taşınma, evden çıkarılma gibi bir endişeniz olmaz.
  • Ev sahipleri ile yaşayacağınız anlaşmazlık ya da münakaşalardan uzak durmuş olursunuz.
  • Geleceğiniz için iyi bir yatırım yapmış olursunuz.
  • Satın aldığınız evi dilerseniz kiraya verebilir ve gelir elde edebilirsiniz.

İşte tüm bu olumlu nedenlerden dolayı ev sahibi olmanın hayalini düşünüyor ve kira öder gibi, faizsiz ev almak istiyorsanız Birikimevim’de sunulan avantajlı ödeme sistemlerinden faydalanabilirsiniz.

Birikimevim İle Faizsiz Ev Almak

Faizsiz, kredisiz ev alım imkanı sunan Birikimevim’den ev sahibi olabilmek için öncelikle almak istediğiniz evi ve bedelini belirlemeniz gerekir. İstediğiniz evin ücreti 90.000 TL, 180.000 TL, 270.000 TL ya da daha fazlası olabilir. Ev bedelini belirledikten sonra herhangi bir peşinat ödemenize gerek olmadan sisteme dahil olabilirsiniz. Tabii elinizde peşinatınız varsa bunu da ödeme sisteminize dahil edebilir, evinize daha hızlı kavuşabilirsiniz.

Birikimevim’de ödeme gücünüze göre taksit tutarlarını belirleyebilirsiniz. Bu da faizsiz sistemler içerisinden Birikimevim’i ayıran en önemli özelliklerdendir. Kolayca ev sahibi olmanızı sağlayan Birikimevim, noter huzurunda kura çekimi, karşılıklı imzalanan sözleşmeler ile sizlere güvence verir ve gözünüz arkada kalmadan taksitlerinizi ödemenize olanak sunar. Unutmayın Birikimevim sizi istediğiniz konut projeleri de dahil Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olmanın fırsatını sunuyor.

Kira öder gibi konut kredisi mi, Faizsiz ev almak mı?

Birikimevim’in size özel kampanyalarından haberdar olabilmek için sosyal medya hesaplarını takip etmenizi, kampanya ve duyuruları kaçırmamanızı öneririz.