444 0 850

Hesaplama ve teklif almak için;

En Az 80.000 giriniz
En Az 400 giriniz

Faizsiz Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Erken Teslimatlı Ödeme İmkanı

Faizsiz Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak için oldukça uzun ve zor bir yolu kat etmek gerekiyor. Ev sahibi olmak herkes açısında geleceğe dair bir güvencedir.

Bu güvenceye sahip olmak için de kişiler imkanları ölçüsünde birikim yapmaya başlar. Elbette, küçük küçük aylık birikimlerle uzun yıllar içinde bir ev sahibi olmak ancak mümkün olabiliyor.

Dar ve orta gelirli kişiler bir taraftan olağan hayatın devamını sağlarken, diğer taraftan da geleceğe dair ev sahibi olma planlarını gerçekleştirme telaşında.

Her ay geçim giderleri kapsamında yapılan harcamalar ve ev kirası ödendikten sonra doğrusu birikim yapmaya yarayacak büyük bir para kalmıyor.

Ev kirasından kurtulup kendi evinde oturmayı isteyen çok sayıda kişi, ekonomik sıkıntılara rağmen, bunu gelecekteki bir takım hayat kaygılarından istemektedir.

Öyle ki, bir işi olduğu ve ev sahibine düzenli şekilde kirasını ödediği sürece sıkıntısı olmayan kiracılar, işsiz kaldığı veya yaşlandığı zamanlara dair ciddi barınma kaygıları yaşamaktadır.

Hayatta her zaman işler yolunda gitmez. Bazen hasta oluruz, bazen de farklı nedenlerden dolayı beklenmedik zamanlarda işsiz kalabiliriz.

Ev, Geleceğin Sigortasıdır!

Hayatın her türlü olumsuzluklarına hazırlıklı olmak adına kişiler özellikle geç oldukları bir dönemde, çalışma kapasiteleri iyi iken, ev satın almak istemekteler.

Tabii ki, orta halli gelir seviyesine sahip kişilerin çoğu, peşin olarak alamayacağı ev için taksitle ev, peşinatsız ev veya faizsiz ev alma koşullarını tercih ediyor.

Yani kendi ekonomik koşullarına, gelirlerine uygun şekilde konut edinmek yani, kredisiz ev satın almak sıklıkla tercih edilen bir yöntem.

Yatırımcılar, kendi evinin sahibi olma sürecini kısıtlı ödeme olanakları nedeniyle, oldukça geniş bir zamana yaymak zorunda kalıyor.

Bankaların sağladığı konut kredisi olanağı, aylık gelir seviyesi iyi olmayan ve banka tarafından bu yönden yeterli görülmeyen yatırımcılara verilmemektedir.

Doğal olarak, banka kredisinden her dileyen yararlanamamaktadır.

Ekonomik koşulları uygun olanlar ise, krediye uygulanan faiz ve diğer masraflar sonucunda geri ödemeleri sırasında ciddi ekonomik zorluklar yaşamaktadır.

Öte yandan, konut kredisi kullanmak isteyenlerin ayrıca, satın almak istedikleri evin de konut kredisine elverişli olduğunun bankanın ekspertiz raporu ile belirlenmesi gerekmektedir.

Belli bir birikmişi veya peşinata vereceği parası olmayan yatırımcılar içi ev sahibi olmak bu açıdan oldukça zor.

Birikimevim, Birikimle Ev Sahibi Yapar!

Kısıtlı bütçe ile konut almak isteyenler çoğunlukla ev almak için faizsiz ev ve araba edinmek için ise, faizsiz araba satış yöntemleri ile yatırım yapmayı daha uygun görmektedir.

Bu sıkıntıları yaşamadan birikim yapanlarda var. Aslında birikim, çok zor uygulanan ve insanı harcamalarından kısıtlayan bir uygulama değil.

Ama, çoğu insan öyleymiş gibi davranıp; hayatı boyunca hiç birikim yapmadığından o çok istediği eve bir türlü sahip olamaz.

Birikim, gelir durumu ne olursa olsun; herkesin rahatlıkla kazancından arttırıp bir tarafa koyabileceği para demek. Hepimiz aylık harcamalarımız kapsamında, gerçekten işimize yaramayacak ne çok eşya, gıda ve giysi alıyoruz.

Özellikle kampanya ve indirim dönemlerinde bütün insanları nasıl alışveriş çılgınlığına kapıldığını hatırlayın. İşte tamda bu noktada birikim yapmanın ne kadar önemli olduğunu ve o an işimize yaramayan her türlü eşya ve üründen uzak durmalı ve satın almamalıyız.

Gıdadan manava, giyimden elektroniğe kadar her türlü harcama konusunda dikkatli bir bütçe yönetimi ile her ay hayalini kurduğumuz evin aylık taksitlerini biriktirebiliriz.

Öte yandan, bir diğer önemli tasarruf kaynağı ile elektrik, su, doğalgaz ve telefon faturalarıdır. Bunlar konusunda da paramızı oldukça dikkatli harcayarak gereksiz harcamaları azaltmak elimizde.

Birikimevim ile ev sahibi olmak

Bu sayede son yıllarda birçok kişinin tercih ettiği, yeni ev alma yöntemleri hayalini kurduğunuz eve ulaşmanıza katkı sağlayacak.

Faizsiz finansal destek, özellikle kiracıya ev koşulları ile kendi birikimleri ile faize bulaşmadan, ev sahibi veya araba almak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Bu anlamda Birikimevim, birbirinden farklı ve esnek ödeme koşulları ile isteyen herkese ev ve arama alma konusunda faizsiz finansal destek sağlamaktadır.

Kiradan kurtulmak isteyenler için oldukça cazip ödeme koşulları sunan Birikimevim, Faizsiz Ev Sahibi Olmak isteyenlere de erken teslimatlı ödeme olanakları ile kira öder gibi, hayallerindeki eve kısa sürede kavuşma olanağı sağlıyor.

Kampanya ve avantajlarımızı takip etmek için Birikimevim Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Hemen bilgi almak içinFormu Doldurun Sizi arayalım

Ad Soyad giriniz
Cep Numarası Giriniz
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz
Kutucuğu işaretleyiniz
Bilgi Al