444 0 850

Hesaplama ve teklif almak için;

En Az 80.000 giriniz
En Az 400 giriniz

Serbest Sistem

Bu sistemde almak istediğiniz evin teslim tarihini yapacağınız ödemeler ile kendiniz belirleyebilirsiniz.

 

Serbest Sistem

Hayallerinizdeki evi seçin.

Her şeyden önce hangi evi almak istediğinize ve ne miktarda finansman desteğine ihtiyaç duyduğunuza karar verin. İstediğiniz rakamı belirlemek tamamen sizlere bağlıdır. İster 90.000 ₺, 180.000 ₺, 270.000 ₺ ya da daha fazlası.

Peşinat zorunluluğu yok.

İsterseniz peşinatlı ister peşinatsız, ara ödemeli ya da ara ödemesiz, ister sabit isterseniz artan taksitleri belirledikten sonra ödeme planınız ve evinizi alacağınız tarih ortaya çıkmış olur

Ara ödeme yapabilirsiniz

Sisteme dahil olduktan sonra ilerleyen tarihlerde ara ödeme yapmak isterseniz evinizi daha erken zamanda alabilir ve borcunuzu kısaltabilirsiniz.

Taksitlerinizi artırabilirsiniz

Bu sistemde aylık taksitleriniz sabit olarak ödeyebileceğiniz gibi isterseniz teslimattan sonra taksitlerinizi arttırabilirsiniz.

Artık mutluyuz, sözleşme yapabiliriz

Proje bedelinizi belirledikten sonra haklarınızın korunması adına karşılıklı olarak sözleşme imzalayarak bu süreci tamamlamış olursunuz.

Evinizi alacağınız tarih belirleniyor

Sözleşme aşamasından sonra noter huzurunda yapılan Sıra belirleme ile evinizi alacağınız tarih belli olacaktır.

Ve yaşam başlıyor

Sıra belirleme çekimi ile kesinleşen teslim tarihi geldiğinde Birikimevim, istediğiniz evi alarak size teslim eder. Yeni evinizde mutlu ve huzurlu bir yaşama başlarsınız.

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]

Hemen bilgi almak içinFormu Doldurun Sizi arayalım

Ad Soyad giriniz
Cep Numarası Giriniz
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz
Kutucuğu işaretleyiniz
Bilgi Al