444 0 850

Birikim Yaparak Faizsiz Kredisiz Ev ve Araba Alma

Taksitle ev alma sistemleri ile ev almak isteyen kişilere Birikimevim, Türkiye’nin dilediğiniz yerinde, her bütçeye uygun kredisiz ev alma fırsatı sunuyor.

Faizsiz Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Sistemi

Modern hayatın herkese dayatmış olduğu harcama çılgınlığı, birikim yapmak için gittikçe içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Öyle ki, günümüzde birçok insan kazancını ev almak gibi birçok yatırım konusunda yetersiz görmektedir. Elbette, ev almak veya araba almak bir an da alınabilecek mal edinimleri değil. Ancak, bu gibi gereksinimleri de düşünerek, aylık harcamalarımız konusunda bir birikim metodu uygulamamız gerekiyor.

Aylık kazancımız ne olursa olsun, gereksiz yere yaptığımız ve birikime dönüştürebileceğimiz harcamalarımız olduğunu unutmayın. Bu harcamalar bazen aylık faturalar olan elektrik, su, doğalgaz veya telefon kullanımında tutumlu davranmamızla bile sağlanabilmektedir.

Aylık faturalı harcamalar dışında; bir aylık market, mağaza, manav, giysi veya gıda harcamalarında da dikkatli olabiliriz. Böylelikle önemli bir birikim oranı sağlayabiliriz. Burada asıl olan gerekli olanı almak, indirimde olan ürünlerin gereksiz yere satın alınması arasındaki ayırımı yapabilmek.

Birikim Yapmak

Eğer, bunu kolaylıkla fark edip ona göre satın almaya karar verebiliyor sizin kolayca birikim yapmak mümkün. Böylece yapacağınız birikim sayesinde, sürekli ötelediğiniz ev veya arabayı alabilirsiniz.

Toplumda kiracı olan bireyler bir hayli fazla. Bu kişiler kolay ödeme koşulları ile bir an önce ev sahibi olmak istemektedir.

Son yıllarda konut fiyatlarının artması nedeniyle, satın almada güçlük çeken orta ve dar gelirli yatırımcılar var. Ve bu yatırımcılar ev alma yöntemleri konusunda farklı çözümleri tercih ediyor. Bu gelir grubunun tercih ettiği ödeme koşulları kendi bütçelerini aşmayan ve zorlanmayacakları yöntemler oluyor.

Ev sahibi olmak isteyenler öncelikle bankalardan finansal destek seçeneğini değerlendiriyor. Fakat, bankalardan konut kredisi almak oldukça zor. Çünkü, bankadan konut kredisi almak için hem yatırımcının, hem de satın alınacak evin bazı şartlara uygun olması gerekiyor.

Yatırımcının konut kredi başvurusunda, bankanı aradığı öncelik iyi bir gelire sahip olması. Satın alınacak evin ise, banka ekspertizi tarafından ve konut kredisine uygun olduğu yönünde raporu gerekiyor.

Evin krediye uygun görülmemesi halinde yatırımcı, bankadan konut kredisi alamıyor. Aslında, bankadan konut kredisi alan kişiler, faiz ve ek ücretler gibi oldukça yüksek bir ödeme yükünün altına giriyor. Zamanla ödeme konusunda büyük sıkıntılar yaşanılması kaçınılmaz oluyor.

Ev Alma Yöntemleri

Ev alacak olanların, mutlaka bir birikim yapma gayretinde olmaları gerekiyor. Aksi takdirde banka ve faiz arasında bocalama devam ettikleri sürece, yatırım yapmaları oldukça zor olacaktır. Birikim, insanlara sağladığı ekonomik destek sayesinde, yeniden yatırım yapma cesareti kazandırır.

Kira ödemekten bunalanlar, taksitle ev, peşinatsız ev ya da faizsiz ev alma yöntemlerini tercih etmektedir. Bu hem bütçesini zorlamayacak hem de birikim yapmasına olanak sağlayacaktır. faizsiz ev veya kredisiz ev alma koşulları yatırımcılar açısından oldukça cazip gelmektedir.

Piyasa koşullarında böylesi kolaylıklar sunan inşaat firmalarının da olmadığı bir gerçek. Günümüzde akıllı ev teknolojisi ile donatılan evlerin ve markalı konut projelerinin artması nedeniyle, satılık konut fiyatları da oldukça artmış durumda.

O nedenle, kiracılar ve orta gelirli yatırımcılar ihtiyaçları oranında daha makul olan evleri satın almayı düşünüyorlar. Bu nedenle ev alma yöntemleri de son yıllarda oldukça değişti. Kiradan kurtulmak isteyen herkes ihtiyaç ve ödeme koşullarına uygun almayı tercih ediyor.

Ev sahibi olmak veya faizsiz araba alma konusunda Birikimevim faizsiz finansal destek sunuyor. Ve sunduğu cazip ödeme koşulları sayesinde yoğun ilgi görüyor. Son yıllarda özellikle ev ve araba alımında yoğun ilgi gören yöntemlerin başında, faizsiz finansal destek yöntemleri yer alıyor. Böylesi yöntemler, insanları birikime yönlendirerek küçük bütçelerle de yatırım yapma olanağı sunmaktadır.

Birikimevim, toplumda dar ve orta gelir seviyesine sahip olan kişiler, kiracı olanlar ve isteyen herkesi, kiracıya ev koşulları ile kısıtlı bütçeyle ev sahibi yapıyor. Oldukça cazip ve avantajlı ödeme yöntemleri sunan Birikimevim, ev sahibi olmak isteyen ve uzun zamandır bekleyen yatırımcılara kira öder gibi koşullar sağlıyor.

Kampanya ve avantajlarımızı takip etmek için Birikimevim ınstagram sayfamızı takip edebilirsiniz