444 0 850

Hesaplama ve teklif almak için;

En Az 80.000 giriniz
En Az 400 giriniz

Birikim İle Ev Almak Çok Kolay!

Birikim İle Ev Almak

Günümüzde, konut anlayışı çok değişti. Daha konforlu, daha akıllı, daha donanımlı ve sosyal olanakları da daha fazla oldu. Bu nedenle, satılık ev fiyatları her kentte çok yüksek fiyatlardan satılmaktadır. Özellikle, satılık ev fiyatları büyük kentlerde alıcıyı zorlayan boyutlara ulaşmış durumda.

Birikim İle Ev Almak isteyenlerin karar verdikten sonra ihtiyaç duydukları evi belirlemeleri gerekiyor.

Nasıl bir ev istediğini belirlerken, lokasyona da doğru karar vermek gerekiyor. Mesela alacağınız evin işe mi, okula mı, şehir merkezi mi yoksa; resmi daireleri mi yakın olacak. Satın alınacak evin; metrekaresi, balkon sayısı, mutfak ve banyo özellikleri, spor ve sosyal donatıları da fiyatı etkilemektedir. Bir evin sahip olduğu donatılar kadar bulunduğu lokasyonun da satış fiyatına, önemli şekilde etki ettiği unutulmamalı. Bu nedenle, kişi kendi ihtiyaçlarına yönelik bir konut almaya karar verirse, kişisel alım gücü açısından daha gerçekçi bir adım atmış olur.

Kredi Çekmeden Ev Sahibi Olmak

Toplumda geniş bir kesim kiracı olarak barınma ihtiyacını karşılamaktadır. Zaman içinde belli bir birikim sağlamayan kişilerin ise, bu neden ile kendi evinin sahibi olması oldukça zor. Aylık kazancın, büyük bölümünü kira parasına ayıran bir kişi, temel ihtiyaçları sonrasında ev alma koşullarına bir türlü ulaşamamaktadır. Dar ve orta gelire sahip olan toplumun büyük bir kesimi; yüksek ev fiyatlarına rağmen, ev sahibi olmak istemektedir. Hayallerindeki eve kavuşmak isteyenler ev almak için bankalara başvurmaktadır. Ancak, çoğu kişi bankaların aramış olduğu şartlara sahip olmadığından kredi talepleri kabul edilmemektedir.

Öte yandan, bazı kişiler, satın almak istedikleri evin; bankanın ekspertiz raporuna uygun olmadığı tespit edildiğinden, kredisi alamamaktadır. Koşulları uygun olanlar ise, krediye eklenen faiz ve masraflar sonrasında bankaya geri ödemede sıkıntı yaşamaktadır. Bu nedenle orta gelir seviyesine sahip veya kira ödeyen kişiler ev almak için kendine finansal destek konusunda farklı ve faizsiz yöntemleri tercih etmektedir. Ev sahibi olmak isteyen çoğu kişi, faizsiz ev ve peşinatsız ev koşulları ile konut edineme yolunu seçerek, bütçesini çok fazla zorlamıyor.

Birikimevim İle Ev Almak Çok Kolay!

Bütçesi kısıtlı olan kişiler küçük birikimlerinin desteği ile her ay bir kenara koydukları paraları ile taksitler halinde konut satın almayı tercih etmektedir. Son yıllarda kişilerin ev sahibi olmak için tercih ettiği faizsiz finans desteği gün geçtikçe daha çok kişi tarafından ilgi görmektedir. Ev alma yöntemleri kapsamında ev veya araba satın almaları sırasında, faizsiz destek sunan Birikimevim, kişilere altın günü mantığıyla ev satın alma fırsatı sunmaktadır. İsteyen herkesin faizsiz ev alma ve faizsiz araba edinmesine katkı sağlayan Birikimevim, bu sayede yatırımcıların halk arasında bilinen altın günü mantığıyla kolayca yatırım yapmasına olanak veriyor.

Kısıtlı bütçesi ile bir çok kişi, zorlanmadan ve faiz ve masraflara para harcamadan ev veya araba kolayca satın alabiliyor. Bu kişiler Birikimevim sayesinde kolay, esnek ve birikime dayalı küçük aylık taksitlerle istedikleri evlerine kavuşma şansı buluyor. Kiradan kurtulmak isteyenler, Birikimevim tarafından sağlanan faizsiz finansal desteğe yoğun ilgi gösteriyor. Küçük birikimleri ile yıllardır kredisiz ev ya da taksitle ev almak isteyenler Birikimevim’in cazip ve kolay ödeme koşulları ile hayallerine kavuşuyor.

Kredisiz Taksitle Ev Almak

Birikimevim, herkese açık olan katılım şartlarında; ara ödeme zorunluluğu, kira yardımı, kredi masrafı veya faiz gibi hiçbir masraf alınmamaktadır. Her bütçeden dileyen herkesin faydalanabildiği Birikimevim, isteyen herkese Türkiye’nin herhangi bir yerinde beğendiği ev ve arabayı satın alma fırsatı sunmaktadır. Faizsiz finansman sisteminde, katılımcıların hiçbir peşinat zorunluluğu bulunmamaktadır. Birikimevim’de, herkes teslim tarihinden önce ihtiyacına göre, tercihlerinden yeniden düzenleme yapma şansına sahiptir.

Kampanya ve avantajlarımızı takip etmek için Birikimevim Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Hemen bilgi almak içinFormu Doldurun Sizi arayalım

Ad Soyad giriniz
Cep Numarası Giriniz
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz
Kutucuğu işaretleyiniz
Bilgi Al