444 0 850

Ankara’da Ev Sahibi Olmak – Faizsiz Ev Alma – Birikimevim

Ev sahibi olmak isteyenler, ülkemizin başkenti Ankara’ya son dönemlerde oldukça yoğun ilgi göstermektedirler. Öte yandan fiyatlar ve faiz tutarları arttığı için başkentte ev sahibi olmak giderek zorlaşmaktadır. Sizin de elinizde herhangi bir birikiminiz yoksa, ancak Ankara’da güzel bir ev sahibi olmak istiyorsanız; sizi faizsiz, taksitle, kira öder gibi ev sahibi yapacak olan Birikimevim’i tercih edebilirsiniz.

Bankalardan alınan krediler sonucunda yüksek faiz tutarları ödemek istemeyenler için faizsiz ev alma ödeme sistemi olan Birikimevim’i oluşturduk. Bu ev alma yöntemi işçiyi de, emekliyi de, dar veya orta gelirli insanları da sevindirmektedir.

Birikimevim İle Ankara’da Ev Sahibi Olmak

ev sahibi olmak isteyenlere bu olanağı sağlayan Birikim Evim, bütçenize en uygun şekilde hazırlayacağı ödeme planlamaları ile sizleri ev sahibi yapıyor.

Ankara’da ev fiyatları artsa da peşinatsız, taksitle ev sahibi olmak için Birikim Evim’in avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Birikimevim Avantajları:

  • Herhangi bir kredi masrafı, faiz, ara ödeme zorunluluğu yoktur. Kira öder gibi ödemelerinizi düzenleyebilirsiniz.
  • Türkiye’nin herhangi bir yerinden ev sahibi olmayı tercih edebilirsiniz. Yine her bütçeden insana Birikimevim’in kapıları açıktır.
  • Bu sistemin en büyük avantajlarından birisi de borçlarınızı erkenden bitirebilme imkanınızın olmasıdır.
  • Peşinat ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır.
  • Eğer teslim tarihiniz gelmediyse istediğiniz projede değişiklik yapabilirsiniz. Böylece sadece bir projeye odaklı şekilde taksitlerinizi ödememiş olursunuz.

Birikimevim’den Faizsiz Ev – Araba Alma Sistemleri

Birikimevim, tasarruf bilincini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir. Faizsiz ev ya da araba alma sistemlerinin öncülerinden olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Birikimevim ile siz de istediğiniz eve sahip olabilirsiniz.

Bunlarla birlikte Birikimevim içerisinde farklı ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Bu ödeme yöntemleri sayesinde bütçenize en uygun olan sisteme katılabilirsiniz. Bu sistemlerden ilki sabit ödeme sistemi; evinizi alacağınız tarih bu sistemde noter huzurunda yapılan sıra belirleme sistemi ile belli olur. Böylece kısa bir zaman içerisinde ev sahibi olabilirsiniz.

Diğer bir yöntem ise erken teslimatlı sistem; evinizi kısa sürede alabileceğiniz bu sistemde evinizin değerinden farklı bir miktar ya da ek miktarlarda ödemeler yapmaksızın ödeyeceğiniz taksitleri kendiniz belirlersiniz.

Son olarak Birikimevim bünyesinde bulunan serbest sistemli ödeme yöntemi ile satın almak istediğiniz evin teslim tarihini, yapacağınız ödemeler ile kendiniz belirleyebilirsiniz.

Birikimevim Faizsiz Ev Alma Sistemleri

Tüm bu sistemler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz Birikimevim şubeleri içerisinden size en yakın olanını ziyaret edebilirsiniz.

Ankara’da ev sahibi olmak veya başka bir şehirde faizsiz ev almak isterseniz Birikimevim Instagram sayfamızı takip edebilir  ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz